شاسی بلند Eletre لوتوس نشان می دهد که این شرکت بالاخره بزرگ شده استمنبع

چه چیزی جا افتاده؟ احساسی بودن تمام خودروهایی که لوتوس تا به حال تولید کرده است و رک و پوست کنده، هدف واضحی دارد. بعد از چند روز پشت فرمان، من متقاعد نشدم که بسیاری از مردم واقعاً این چیز را دوست داشته باشند، اما لوتوس برای زنده ماندن به سادگی باید تکامل می یافت، و این اولین تلاش چشمگیر است. برای مشاهده کامل ماجرا ویدیوی زیر را تماشا کنید.

همه ما باید روزی به بلوغ برسیم، و برای لوتوس، آن زمان اکنون فرا رسیده است. به Eletre، اولین SUV تولیدی این شرکت خوش آمدید. یک برقی در آن، با صندلی راحت برای چهار یا پنج نفر. لوتوس از لحاظ تاریخی به دلیل تولید خودروهایی که حداقل حداقل مورد نیاز برای رانندگی لذت بخش را نشان می دهند، شناخته شده است.

التر؟ خب خیلی زیاده وزن آن بسیار زیاد است، حدود 5500 پوند. استایل آن مطمئناً تا حدی بیش از حد گسترش می یابد و فضای داخلی اگر خیره کننده نباشد چیزی نیست. این چیز برای همه نخواهد بود، در واقع من مطمئن نیستم چه کسی است است اما به راحتی بالاترین کیفیت و جامع ترین فضای داخلی است که لوتوس تا به حال تولید کرده است. و با سیستم اطلاعات سرگرمی مبتنی بر موتور Unreal که نه یک بلکه دو SoC کوالکام، به‌علاوه چهار آرایه جداگانه LIDAR قرار دارد، هیچ کمبودی برای اعتبار فناوری وجود ندارد.