سیموگو سعی می کند رازهای “لورلی و چشم های لیزری” را توضیح دهد.

لورلی و چشم های لیزری نهمین بازی بزرگ از Simogo است، استودیوی تحسین شده سوئدی که مسئولیت آن را بر عهده دارد دستگاه 6، پیاده روی سال و Sayonara Wild Hearts. سیموگو فاش کرد لورلی در ژوئن 2022 با یک تریلر الهام گرفته از نوآر که نوید یک راز قتل، هزارتویی از فریب ها و قصری از خاطرات را می دهد. زنی با لباس‌های هوشمندانه در پشت متن تریلر حرکت می‌کند و چشم‌هایش قرمز می‌درخشد و در محوطه‌های تک رنگ یک ملک بزرگ حرکت می‌کند.

«یکی نبود a-ha Simon Flesser یکی از بنیانگذاران Simogo به Engadget گفت. ما عنوانی را داشتیم که واقعاً آن را دوست داشتیم، و از آنجا تلاش می‌کردیم بفهمیم چشم‌های لیزری چیست.»

لورلی و چشم های لیزری

غیر خطی است.

 • حداقل یک نفر در Steam ادعا می کند که بلوک های پیچ و خم را به یک فکر کامل ترجمه کرده است، و به نظر می رسد نتیجه آنها مناسب است (برای کسانی که کنجکاو هستند در اینجا پیوند داده شده است). من از فلسر برای ترجمه صحیح بلوک های رمز و راز درخواست کردم و او ترجمه ای ارائه نکرد. در عوض، او به سادگی گفت: “همه چیز یک پازل است.” • منبع

  هیچ تاریخی برای انتشار وجود ندارد لورلی و چشم های لیزری، اما توسط Annapurna Interactive منتشر می شود و قرار است در سال 2024 برای PC و Switch منتشر شود. دومین تریلر بازی هفته گذشته منتشر شد: در پایان، مجموعه‌ای از بلوک‌های پیچ و خم در سراسر صفحه چشمک می‌زنند، که گویی کلماتی در یک جمله هستند. حل کردن یکی از معماهای لورلی مانند یک چالش یا شاید دعوت به نظر می رسد. انگار بازی از قبل شروع شده است.

  در شرایطی که لورلی و چشم های لیزریSimogo با این نام شروع شد.

  برای PC و سوییچ می آید.

 • به طور کلی، فرآیند ساخت بازی با یک مکانیک شروع می شود. معمولاً یک روش ورودی وجود دارد که توسعه‌دهندگان می‌خواهند آن را بررسی کنند، یا شاید حتی یک خط داستانی که فکر می‌کنند در یک محیط تعاملی قدرتمند باشد. معمولاً یک موضوع اصلی مبتنی بر ژانری مانند “تیراندازی اول شخص” یا “سرکشی ایزومتریک” وجود دارد، و بازی در این چارچوب جمع می‌شود، جزئیات و اسم‌های مناسب آن در طول مسیر متبلور می‌شوند.

  فلسر گفت: «فکر می‌کنم وقتی واقعیت‌ها را با هم ترکیب می‌کنید، اتفاق جالبی رخ می‌دهد. “چه زمانی [a piece of] رسانه ها شروع به صحبت در مورد واقعیت ما می کنند که گویی داستانی است در واقعیت خود، در نهایت به نوعی واقعی تر می شود. به روشی بسیار خاص در سر شما فرو می رود. شما تبدیل به داستان می شوید.»

  سیموگو

  لورلی و چشم های لیزری با دوربین ها در فضای سه بعدی بازی می کند و از بهترین ایده ها استفاده می کند Sayonara Wild Hearts با تغییر مکانیک و دیدگاه ها. احساس اسرارآمیز به نظر می رسد، زیرا، خوب، این چیزی است که هست.

  سیموگو

  سیموگو جزئیات زیادی در مورد آن فاش نکرد لورلی در اولین نمایش خود، و از آن زمان تاکنون وضوح زیادی در یک سال ارائه نکرده است. آخرین تریلر بازی شامل سال‌های 1847، 1963 و 2014 می‌شود و به جاسوسی بین‌المللی با پیچش ماوراء الطبیعه اشاره می‌کند و بر توانایی بازیکن در تشخیص الگوها و حل پازل تأکید می‌کند. “پیچ و خم را یادت هست؟” تریلر بارها و بارها می پرسد.

  Simogo اساساً می خواهد ذهن شما را به هم بزند. این یک نوع مرموز استودیو است – بازی های قبلی آن مانند پیاده روی سال، رویای ملوان و دستگاه 6 با موفقیت با سوررئالیسم و ​​رویدادهای ماوراء الطبیعه بازی کرد.

  بازیکنان با اشیاء از جمله دوربین، کامپیوتر و قفل تعامل خواهند داشت. آنها قسمت هایی از کتاب ها و مجلات را خواهند خواند. طبق گفته Flesser، آنها بازی های درون بازی را انجام خواهند داد.

  این در “خاطره سورئال یک خانه” است.

 • نزدیک به 150 پازل برای حل وجود دارد.

 • او گفت: “ما در تلاشیم تا این احساس را القا کنیم که چیزها آنطور که به نظر می رسند نیستند.” «نه ترس، بلکه احساس دائمی دوسوگرایی، داستانی که در آن خیر و شر وجود ندارد. و یک حس پوچی – قرار گرفتن در موقعیت عجیبی که در آن در نهایت شروع به سؤال کردن از آنچه اتفاق می‌افتد و چه چیزی نیست، خواهید داشت.

  بنابراین، در اینجا برخی از جزئیات اساسی در مورد لورلی و چشم های لیزری، مستقیماً از Flesser:

  • فلسر گفت: «این پروژه تحول آفرین بوده است که در مضامین آن منعکس می شود. “این یک مفهوم منحصر به فرد نیست، بلکه بیشتر مجموعه ای از ایده ها در مدت زمان طولانی است. از نظر موضوعی، ایده‌های زیادی درباره داستان‌های درون داستان‌ها، داستان‌هایی که یکدیگر را منعکس می‌کنند، خاطرات، رویاها و رویدادها و جهان‌های موازی وجود دارد.

   لورلی و چشم های لیزری

   این یک ماجراجویی پازل سوم شخص است.