سری «Evangelion» Casetify به شما امکان می دهد AirPods را در ربات قرار دهید


Casetify سری جدیدی از لوازم جانبی را برای دستگاه های اپل بر اساس راه اندازی می کند Neon Genesis Evangelion. مجموعه «Project-CSTF: محافظت در برابر ضربه» به شما امکان می دهد آیفون، ایرپاد یا اپل واچ خود را در مواردی بپوشانید که عشق شما را به مجموعه انیمیشن های تحسین شده اواسط دهه 90 نشان دهد.

برجسته احتمالی این سری، نسخه محدود AirPods Pro است که بر اساس آن ساخته شده است اوانجلیون‘s Unit-01، قاب گوشی اپل شما را به یک سر مکانیکی بنفش تبدیل می کند. اگرچه به نظر می رسد که برای قرار دادن در جیب آنقدر بزرگ و غیرقابل تحمل است، اما Casetify می گوید که قاب بیرونی “برای اهداف تزئینی است و نه برای ضربه های شدید، خراش ها یا فعالیت های شدید.” (به عبارت دیگر، بیشتر برای صفحه نمایش دسکتاپ در نظر گرفته شده است تا محافظت روزمره.) با این حال، به نظر می رسد که شامل یک قاب استاندارد AirPods در حال حرکت (شامل آرم “EVA-01”) است که در داخل هد Unit-01 قرار می گیرد. . کیس Test Type-01 در انواع AirPods Pro / AirPods 2 موجود خواهد بود و با قیمت 122 دلار – تقریباً نیمی از هزینه آخرین هدفون بی سیم واقعی اپل – به فروش می رسد.

این مجموعه همچنین شامل قاب‌های آیفون سازگار با MagSafe می‌شود اوانجلیون mechs (و شارژرهای MagSafe 52 دلاری به سبک سری کابل‌های ناف) همراه با قاب‌های آیفون که شباهت‌های خلبانان را نشان می‌دهند. حتی می توانید یک داک شارژ بی سیم 122 دلاری با نسخه محدود (شامل کابل ناف MagSafe) که شبیه پایه های جهشی سری انیمه است سفارش دهید. در نهایت، این سری شامل باندهای اپل واچ خواهد بود که با لوگوی سری مزین شده است.

لوازم جانبی به طور رسمی در 20 جولای در نیمه شب به وقت اقیانوس آرام وارد می شوند. در ضمن، می توانید برای سفارش محصولات جدید به لیست انتظار بپیوندید. در همین حال، کسانی که در نزدیکی توکیو قرار دارند می‌توانند از یک نمایشگاه در فضای باز از 20 تا 25 ژوئیه (از ساعت 11:00 تا 19:00 به وقت ژاپن) در میدان شهری شینجوکو کابوکیچو بازدید کنند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.منبع