سامسونگ برای ویژگی آپنه خواب در گلکسی واچ تاییدیه FDA را دریافت کرد

Menu

سازمان غذا و دارو به قابلیت تشخیص آپنه خواب در دستگاه های گلکسی واچ در ایالات متحده چراغ سبز نشان داده است. قبلاً در کره جنوبی تأیید شده است، اما سامسونگ می گوید این اولین تأیید در نوع خود در ایالات متحده است.

طبق گزارش بنیاد ملی خواب، آپنه انسدادی خواب (OSA) حدود 25 درصد از مردان و یک دهم زنان را در ایالات متحده تحت تاثیر قرار می دهد. و می تواند جدی شود. در صورت عدم درمان، می تواند خطر حملات قلبی و سکته مغزی را افزایش دهد.

با استفاده از این ویژگی، افراد بالای ۲۲ سال که به این بیماری مبتلا نشده‌اند، می‌توانند با استفاده از ساعت هوشمند و تلفن خود علائم آپنه خواب را بررسی کنند. به دنبال علائم OSA متوسط ​​تا شدید در یک دوره نظارت دو شبه است. برای استفاده از این ویژگی، کاربران باید خواب خود را برای بیش از چهار ساعت دو بار در ده روز پیگیری کنند.

سامسونگ قصد دارد ابزار نظارت بر آپنه خواب را در سه ماهه سوم سال 2024 به پوشیدنی های سازگار گلکسی واچ اضافه کند.

– مت اسمیت

بزرگترین داستان هایی که ممکن است از دست داده باشید

استمی‌توانید این گزارش‌ها را روزانه مستقیم به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید. همینجا مشترک شوید!

پیوست ها بر خروجی تأثیر می گذارند.

TMATMA

دایسون

سشوار مافوق صوت با امضای Dyson از زمان عرضه آن در سال 2016 تغییر چندانی نکرده است، اما چرا ظاهر جدیدی را در هفته مد نیویورک نشان ندهید؟ سوپرسونیک r یک سشوار لوله‌ای شکل است که نسبت به مدل قبلی خود کوتوله است و فقط 325 گرم (حدود 11.5 اونس) – تقریباً نیمی از سوپرسونیک اصلی است. دایسون 570 دلار می‌خواهد – این برای افراد حرفه‌ای است.

به خواندن ادامه دهید.

ماسک و کمیسیون SEC اکنون یک هفته فرصت دارند تا در مورد زمان و مکان شهادت او توافق کنند.

یک قاضی فدرال به ایلان ماسک دستور داده است که از احضاریه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تبعیت کند و دوباره در تحقیقاتش درباره تصاحب توییتر خود شهادت دهد. این دستور پس از آن صادر شد که ماسک در ماه سپتامبر برای شهادت حاضر نشد و بعداً از شرکت در مصاحبه ای که برنامه ریزی شده بود خودداری کرد و باعث شد کمیسیون SEC شکایت کند. قاضی دادگاه ایالات متحده، لورل بیلر، پس از تلاش ماسک برای به چالش کشیدن احضاریه آن، که به ادعای او به دنبال اطلاعات نامربوط و آزار و اذیت است، از SEC حمایت کرد. SEC ادعا می کند که اسناد جدیدی در رابطه با کاوشگر دارد و سوالات بیشتری برای مالک X دارد.

به خواندن ادامه دهید.

انتخاب های زیادی وجود دارد.

TMATMA

Engadget

پس از سال‌ها کاهش به دلیل گوشی‌های هوشمند، به نظر می‌رسد که بازار دوربین در حال افزایش است – برای نمونه، Canon شاهد رشد قابل توجهی در سال 2023 بود. و مانند سال 2022، سال گذشته شاهد ورود بسیاری از مدل‌های جدید از سونی، کانن، فوجی فیلم بودیم. نیکون و پاناسونیک، دارای سرعت‌های سریع‌تر، فوکوس بهتر، ویدیوی بهبودیافته و – 2024 است – گاهی اوقات ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی. ما موارد دلخواه خود را در چند نقطه قیمت انتخاب می کنیم.

به خواندن ادامه دهید.

منبع