رایانه بازی AIO Colorful آزمایش شده است، دارای سریعترین پردازنده گرافیکی لپ تاپ GeForce RTX 3060 است.

RTX 3060 GPU Performance، منبع: EJ Hardware

AIO رنگارنگ با پردازنده گرافیکی لپ تاپ RTX 3060

رنگارنگ iGame G-One Plus AIO PC، منبع: EJ Hardware

رنگارنگ iGame G-One Plus AIO PC، منبع: EJ Hardware

تیم رسانه فناوری چین “EJ Hardware” نمونه ای از کامپیوتر بازی Colorful G-One Plus AIO را دارد. این دستگاه ماه گذشته معرفی شد و اکنون برای فروش در دسترس است. این محصول یک سیستم گیمینگ همه کاره است، به این معنی که در اینجا هیچ شاسی رایانه شخصی استانداردی وجود ندارد، بلکه یک پایه مانیتور بزرگ است که تمام اجزا را پنهان می کند، به استثنای منبع تغذیه (که در واقع واحد بسیار بزرگ 330 وات است).

این یک محصول جالب (البته نه کاملاً جدید) است. رایانه های شخصی AIO با قابلیت بازی می توانند در جاهایی که فضای محدودی وجود دارد استفاده شوند، اما صفحه نمایش بزرگتر همچنان ترجیح داده می شود. خوابگاه کالج یا کافی نت ها ممکن است اولین چیزی باشد که به ذهن می رسد. هزینه سیستم آزمایش شده توسط EJ 1999 دلار است، بنابراین این روزها بسیار بیشتر از لپ تاپ معمولی RTX 3060 است.

منبع:

G-One رنگارنگ در بنچمارک های مصنوعی و بازی آزمایش شده است (مورد دوم را می توانید با تماشای ویدیوی زیر بیابید). CPU همان طور که برای لپ تاپ هایی با مشخصات مشابه انتظار می رود عمل می کند، اما GPU داستان کمی متفاوت است.

[二斤自制 EJ Hardware] 【4K】把游戏笔记本的硬件塞到显示器里就能打电竞了吗?(CC字幕) (2,726 بازدید)

منبع

رنگارنگ iGame G-One Plus AIO PC، منبع: EJ Hardware

رایانه شخصی AIO با سه پردازنده Alder Lake ارائه می شود: Core i5-12500H (12 هسته ای)، Core i7-12700H (14 هسته ای) یا Core i9-12900H. سیستم تست شده توسط EJ Hardware دارای Core i5-12500H است، بنابراین پایین ترین نسخه با مشخصات است. از سوی دیگر، گرافیک برای هر پیکربندی یکسان است. این نسخه تمام توان Max-P گرافیک لپ تاپ GeForce RTX 3060 است (بنابراین 115W+Dynamic Boost). در تست استرس، این پردازنده گرافیکی به حداکثر توان برد 134 وات می رسد.

در تست 3DMark، رایانه شخصی در تست پردازشگر گرافیکی FireStrike امتیاز 26793 را به دست آورد که حتی بهتر از لپ تاپ AUS TUF مبتنی بر Core i7-12700H با پردازنده گرافیکی RTX 3060 (23109 امتیاز) است. نوت بوک چک رتبه بندی این در واقع بالاترین امتیاز گزارش شده توسط وب سایت است.

سخت افزار EJ سیستم جدید بازی Colorful AIO را آزمایش می کند.

G-One دارای یک مادربرد سفارشی برای پردازنده های موبایل Intel Alder Lake-H و پردازنده گرافیکی لپ تاپ RTX 3060 NVIDIA است. از نظر فنی، این لپ‌تاپ متصل به مانیتور است. گیمرها نمی توانند پردازنده یا GPU را جایگزین کنند، اما اسلات های استاندارد SO-DIMM برای حافظه DDR5 اینجا هستند. علاوه بر این، کاربران می توانند رایانه شخصی را با SSD ثانویه M.2 ارتقا دهند و در صورت لزوم، کارت Wi-Fi M.2 را جایگزین کنند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر