درایور جدید GPU Moore Threads پشتیبانی از بازی را به 42 عنوان دو برابر می کند

به گفته علاقه مندان به GPU لوشورگ که صاحب پردازنده گرافیکی S80 است، درایور جدید عملکرد را در بنچمارک Unigine Heaven بهبود می‌بخشد، اما GPU هنوز نمی‌تواند بازی‌هایی را با Tessellation یا DX11 multi-threading اجرا کند.

شایان ذکر است افرادی که واقعاً می‌خواهند پردازنده‌های گرافیکی MTT را امتحان کنند، ابتدا باید مطمئن شوند که سخت‌افزار آنها پشتیبانی می‌شود و لیست مادربردها هنوز بسیار کوتاه است (فقط 18 مدل). علاوه بر این، پردازنده‌های گرافیکی MTT فقط با سری Intel 10th Core و جدیدتر یا سری Ryzen 3000/4000/5000 AMD کار می‌کنند (بدون اشاره به پشتیبانی 7000).

پشتیبانی بازی جدید:

 1. غاز و اردک
 2. Xuanyuan Sword Gaiden: به دور از ابرها
 3. Xuanyuan Sword Gaiden: ابرهای سلسله هان
 4. شمشیر Xuanyuan Wu: شمشیر عشق کوه و دریا لینگیون
 5. NBA2K آنلاین
 6. پس تصویر
 7. «طومار تایوو
 8. Terraria
 9. ماجراجویی در باران
 10. سلول های مرده
 11. Runner 2: Future Legend of the Rhythm Alien
 12. میدان جنگ 2
 13. هادس
 14. بیگانه در برابر درنده
 15. آرما 2
 16. Pro Evolution Football: Pro Evolution Football 2013
 17. آتش حمله
 18. شوالیه توخالی
 19. استخوان های کوچک: قاتل قهرمان
 20. سر جام
 21. قلعه کوتوله

بازی‌های پشتیبانی شده قبلی (ترجمه ماشینی):

این درایور نه تنها از کارت بازی پرچمدار به نام S80 با حافظه 16 گیگابایتی و 4096 هسته، بلکه از پردازنده‌های گرافیکی سطح پایه، ایستگاه کاری و سرور به نام‌های سری S10، S30، S50 و S2000/3000 پشتیبانی می‌کند. Moore Threads تأیید می کند که این درایور رمزگشایی ویدیوی 10 بیتی VP9/8 را تا رزولوشن 8K نیز فعال می کند. علاوه بر این، قابلیت نرم افزار نظارت PES را برای نشان دادن معیارهای بیشتر افزایش می دهد.

درایور V201.21 بسیاری از باگ ها را برطرف می کند، از ویژگی های جدید، بازی های جدید و سخت افزار بیشتر پشتیبانی می کند. وقتی صحبت از پشتیبانی مادربرد به میان می‌آید، MTT هنوز به شدت محدود است، البته به پشتیبانی ضعیف PCIe Gen5 اشاره نمی‌کنیم، اگرچه این یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های این پردازنده گرافیکی است.

هنوز هیچ خبری در مورد پشتیبانی رسمی DirectX11 از نسخه رسمی منتشر نشده است، به این معنی که پردازنده های گرافیکی چینی مانند MTT S80 هنوز از بسیاری از بازی های محبوب و قدیمی پشتیبانی نخواهند کرد. با این حال، توسعه نرم افزار پیشرفت می کند و این شرکت به تازگی اعلام کرده است که اکنون 42 بازی توسط سخت افزار آنها پشتیبانی می شود که تعداد آنها از آخرین نسخه درایور دو برابر شده است.

منبع: موضوعات مورمنبع

MTT S80 یک به روز رسانی مهم درایور GPU دریافت می کند

«Diablo 3»، «Cross Fire»، «Gu Jian Qi Tan»، «Ghost Valley»، «ICEY»، «Need for Speed: Hot Pursuit 3»، «Street Basketball»، «Audition»، «Fantasy West Journey» ، “Dream Three Kingdoms 2” “Warcraft 3: The Frozen Throne”، “Awakening: Heroes Compete”، “QQ Speed”، “QQ Dance”، “Pro Evolution Soccer 8″، “Siege”، “My World: NetEase Ray” نسخه ردیابی، «شی»، «شمشیر ژوانیوان وو: شمشیر کوه‌ها و دریاها»، «لیگ افسانه‌ها»، «جنگنده خیابانی نهایی چهارم»

Moore Threads درایور V201 را با پشتیبانی از 21 بازی جدید منتشر کرد.

پردازنده‌های گرافیکی Moore Threads احتمالاً آخرین انتخاب برای یک گیمر در سال 2023 خواهد بود. در عین حال، باید توجه داشت که توسعه نرم‌افزار به سمت خوبی پیش می‌رود و ما نمی‌توانیم منتظر بروزرسانی‌های بیشتری از این بازیکن چهارم باشیم. بازار GPU

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر