درایور جدید AMD دارای فناوری Noise Suppression و عملکرد OpenGL تا 92 درصد بهتر در Minecraft است.

[AMD] بهبود هوشمند صوتی (304 بازدید)

فناوری سرکوب صدا، منبع: AMD

AMD Noise Suppression یک ویژگی جدید است که در پشته نرم افزار AMD آمده است. به گفته AMD، این فناوری در زمان واقعی کار می کند و با الگوریتم یادگیری عمیق تقویت می شود. هدف اصلی کاهش نویز پس‌زمینه و بهبود وضوح صدا است، فرقی نمی‌کند برای جلسه مهم باشد یا یک بازی رقابتی.

البته باید توجه داشت که Noise Suppression فقط برای Ryzen 5000 و Radeon RX 6000 یا سخت افزارهای جدیدتر در دسترس است. اعلام نشده است که چه زمانی یا اینکه پشتیبانی از سخت افزار قدیمی برنامه ریزی شده است.

به روز رسانی OpenGL برای Minecraft

AMD Noise Suppression اکنون در دسترس است، به‌روزرسانی‌های اصلی OpenGL

درایور جدید را می توانید از اینجا دانلود کنید.

AMD Noise Suppression نویز صوتی پس‌زمینه محیط اطراف شما را کاهش می‌دهد و وضوح بیشتر و تمرکز بهتری را ارائه می‌کند، چه بر روی یک جلسه مهم متمرکز باشید و چه در یک بازی رقابتی قفل بمانید. این ویژگی جدید با استفاده از یک الگوریتم بی‌درنگ یادگیری عمیق برای کاهش نویز صوتی پس‌زمینه، هم برای دستگاه‌های ورودی و هم برای دستگاه‌های خروجی در هر سیستم مجهز به AMD کار می‌کند و نویز پس‌زمینه ناخواسته ضبط‌شده روی میکروفون شما یا دستگاه شخص دیگری را حذف می‌کند.

علاوه بر این، AMD یک ارتقای عملکرد OpenGL را با درایور 22.7.1 اعلام می کند. این شرکت ادعا می کند که تا 92٪ عملکرد بهتری در Minecraft OpenGL هنگام اجرای پردازنده گرافیکی سری Radeon RX 6000 در 4K دارد. متاسفانه هیچ بازی یا پیکربندی GPU دیگری ذکر نشده است.

منبع: AMD

منبع

از امروز، برای کسانی که از بازی‌هایی که بر روی OpenGL اجرا می‌شوند، لذت می‌برند، نرم‌افزار AMD اکنون شامل بهینه‌سازی‌های OpenGL می‌شود که پشتیبانی به‌روزرسانی‌شده‌ای را ارائه می‌دهد که در آن می‌توانید تا ۸۵ درصد افزایش عملکرد در عناوینی مانند Minecraft را تجربه کنید!

آپدیت OpenGL در درایور پردازنده گرافیکی AMD 22.7.1، منبع: AMD

درایور گرافیکی جدید 22.7.1 AMD از فناوری جدید کاهش نویز پشتیبانی می کند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر