حالت تاخیری New Game+Spider-Man 2 در تاریخ 7 مارس عرضه می شود

حالت تاخیری New Game+Spider-Man 2 در تاریخ 7 مارس عرضه می شود

استودیو Insomniac Games مدت‌هاست که قول یک حالت جدید Game+ را برای سیم‌کارت ابرقهرمانی خود داده است Marvel's Spider-Man 2 و این حالت قرار بود در انتهای سال 2023 کاهش یابد، به‌روزرسانی پیش‌رو فقط مربوط به New Game+ نخواهد بود، زیرا Insomniac وعده «کت و شلوارهای جدید و موارد دیگر» را می‌دهد.

ما دقیقا نمی دانیم که این حالت چگونه خواهد بود، زیرا توسعه دهنده از بازیکنان می خواهد که به حساب های رسانه های اجتماعی خود توجه داشته باشند “برای لیست کاملی از ویژگی های نزدیک به انتشار.” با این حال، می‌توانیم اطلاعاتی را از گزینه New Game+ به دست آوریم که این حالت به بازیکنان اجازه می‌دهد داستان را مجدداً شروع کنند در حالی که مواردی را که در اجرای قبلی پیدا کرده‌اند نگه داشته‌اند. ممکن است New Game+ برای مرد عنکبوتی 2 بیش از آن را به عنوان توسعه دهنده ارائه خواهد داد به زودی برای ماجراجویی در دنیای باز وب می‌آید.

این بازی همچنین در حال حاضر فاقد توضیحات صوتی است، که یک ویژگی دسترسی است که برای بازیکنان نابینا یا کم بینا در نظر گرفته شده است. این در حال آمدن است، اما نمی‌دانیم که آیا با به‌روزرسانی ماه مارس همراه خواهد بود یا خیر.

Marvel's Spider-Man 2 پیتر پارکر و مایلز مورالس را با فشار دادن یک دکمه به شما امکان می دهد. به‌طور گسترده‌ای به‌عنوان دنباله‌ای نادر در نظر گرفته می‌شود که هم مکانیک‌های بسیار سرگرم‌کننده پیمایش، دنیای باز جذاب و داستان رضایت‌بخش بازی را تحسین می‌کردیم. بازی انحصاری PS5 به سرعت تبدیل به پرفروش ترین عنوان شخص اول در تاریخ پلی استیشن شد. با فروش بیش از 2.5 میلیون نسخه در یک روز.

منبع