توییتر می‌گوید که نمی‌تواند از قبل در مورد محدودیت نرخ به مردم بگوید

در حالی که برخی نسبت به استدلال توییتر برای این اقدام بدبین بوده اند، این شرکت می گوید محدودیت نرخ را محدود کرده تا بازیگران بد را از جمع آوری داده های عمومی برای تغذیه مدل های هوش مصنوعی و جلوگیری از “دستکاری افراد و مکالمه روی پلت فرم به روش های مختلف جلوگیری کند.” ” می‌گوید محدودیت‌های نرخ در حال حاضر بر درصد کمی از کاربران تأثیر می‌گذارد و زمانی که این تلاش‌ها کامل شد، به‌روزرسانی ارائه می‌کند.

توییتر در چند روز گذشته حتی بیشتر از حد معمول آشفته بوده است، تا حدی به این دلیل که تعداد توییت‌هایی را که کاربران می‌توانستند هر روز بخوانند محدود می‌کرد. این تصمیم برای بسیاری غافلگیرکننده بود، اما شرکت اعلام کرد که نمی‌تواند به مردم توجه کند.

محدود کردن نرخ، وب‌سایت و برنامه‌های توییتر، از جمله TweetDeck، برنامه‌ای که بسیاری از کاربران قدرتمند به آن تکیه می‌کنند، در اکثر موارد شکست خورد. برای کمک به رفع آن، این شرکت “نسخه جدید و بهبود یافته TweetDeck” را منتشر کرد. این شرکت همه کاربران را به آخرین نسخه منتقل می‌کند، اما تغییر دیگری در فروشگاه وجود داشت: توییتر این برنامه را منحصر به حساب‌های تایید شده می‌سازد و عملاً یک دیوار پرداخت در TweetDeck برای اکثریت قریب به اتفاق کاربران قرار می‌دهد.

منبع “ما به طور موقت استفاده را محدود کردیم تا بتوانیم ربات ها و سایر بازیگران بدی که به پلتفرم آسیب می رسانند شناسایی و حذف کنیم.” پست وبلاگ کسب و کار توییتر می خواند. “هر گونه اطلاع قبلی در مورد این اقدامات به بازیگران بد اجازه می داد تا رفتار خود را تغییر دهند تا از شناسایی فرار کنند.”

عجیب به نظر می رسید که توییتر این به روز رسانی را در وبلاگ تجاری خود منتشر کرد تا زمانی که این شرکت اشاره کرد که محدودیت نرخ تأثیر “حداقل” بر تبلیغات داشته است. بسیاری اشاره کردند که محدود کردن تعداد توییت‌هایی که کاربران می‌توانند در روز بخوانند، دسترسی تبلیغ‌کنندگان به کاربران و کسب درآمد توییتر را دشوارتر می‌کند.