توییتر محدودیت شدیدی برای تعداد توییت هایی که کاربران می توانند در روز بخوانند تعیین می کند

برای رسیدگی به سطوح شدید حذف داده ها و دستکاری سیستم، محدودیت های موقت زیر را اعمال کرده ایم:

– حساب های تایید شده محدود به خواندن 6000 پست در روز است
– حساب های تایید نشده به 600 پست در روز
– حساب های تایید نشده جدید به 300 در روز

— ایلان ماسک (@elonmusk) 1 ژوئیه 2023

ماسک ادعا کرد که محدودیت‌های «موقت» برای رسیدگی به «سطوح شدید حذف داده‌ها» و «دستکاری سیستم» وضع شده است. یک روز قبل، توییتر شروع به جلوگیری از مشاهده توییت‌ها توسط افرادی کرد که وارد سایت نشده‌اند. مانند محدودیت استفاده، ماسک ادعا کرده است که محدودیت ورود به سیستم فقط موقتی خواهد بود و در پاسخ به خراش‌دهنده‌های داده اعمال شده است. ماسک می‌گوید: «چند صد سازمان (شاید بیشتر) به شدت داده‌های توییتر را حذف می‌کردند، تا جایی که بر تجربه واقعی کاربر تأثیر می‌گذاشت. گفت جمعه. او بعدا ادعا کرد «تقریباً همه شرکت‌هایی که هوش مصنوعی انجام می‌دهند» توییتر را برای آموزش مدل‌های خود حذف می‌کردند. او گفت: «این که مجبور شویم تعداد زیادی از سرورها را به صورت اضطراری آنلاین کنیم، فقط برای تسهیل ارزش‌گذاری ظالمانه برخی استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی بسیار دلخراش است».

ماسک نگفت که «جدید» در زمینه یک حساب کاربری به چه معناست و همچنین نگفت که توییتر تا چه زمانی قصد دارد کاربران را به روشی که در حال حاضر انجام می دهد محدود کند. او همچنین اظهار نکرد که آیا مشاهده تبلیغات در محدودیت بازدید کاربر محسوب می شود یا خیر. در هر صورت، محدودیت‌ها به‌شدت قابلیت استفاده از توییتر را محدود می‌کنند و برای مثال، تأیید صحت اسکرین شات یک توییت را دشوار می‌کنند. نگاه بدبینانه به این وضعیت نشان می‌دهد که توییتر در تلاش است راه‌هایی بیابد تا هر ذره پولی را که می‌تواند از پایگاه کاربران خود جمع کند. در ماه مارس، این شرکت تغییرات API را معرفی کرد که ممکن است برای برخی از سازمان‌ها تا 42000 دلار در ماه هزینه داشته باشد. با این حال، به نظر نمی رسد که این حرکت و معرفی توییتر آبی، درآمد تبلیغاتی را که توییتر از زمان تصاحب ماسک از دست داده است، جبران کند. بعید است که محدود کردن تعداد توییت‌ها و از طریق تبلیغات افزودنی که کاربران می‌توانند ببینند، باعث خوشحالی مشتریان باقی‌مانده شرکت شود.

منبع

توییتر به شدت شروع به محدود کردن تعداد توییت‌هایی که کاربران می‌توانند در روز مشاهده کنند، کرده است. بعدازظهر شنبه، ایلان ماسک گفت این شرکت اکانت های تایید نشده را به خواندن 600 پست در روز و حساب های جدید را به تنها 300 توییت در روز محدود می کند. در همین حال، توییتر به حساب های تایید شده اجازه می دهد تا روزانه 6000 پست را بخوانند. برای اکثر مردم، این بدان معناست که در صورت عدم پرداخت برای Twitter Blue، می‌توانند حدود یک یا دو دقیقه را قبل از مواجهه با خطای «ضرر از حد مجاز» در توییتر صرف کنند. کمتر از دو ساعت بعد، ماسک گفت توییتر «به زودی» محدودیت‌ها را به 8000 برای حساب‌های تایید شده و 800 برای آنهایی که Twitter Blue ندارند کاهش می‌دهد.