تریلر داستانی «مرد عنکبوتی 2» بیشتر ونوم، شرورهای بیشتر و درام بیشتری را نمایش می‌دهد.


Marvel’s Spider-Man 2 تنها سه ماه دیگر بر روی پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود، اما لازم نیست آنقدر منتظر بمانید تا در مورد داستان بازی بیشتر بدانید. در تریلر داستانی جدیدی که در کامیک کان سن دیگو فاش شد، سونی و اینسومنیاک اولین نگاه ما را به نحوه پیوستن پیتر پارکر به سیمبیوت ونوم نشان می‌دهند.

تریلر مملو از تنش دراماتیک است. دوست صمیمی پیتر، هری آزبورن، می‌خواهد از او برای “شفای جهان” کمک بگیرد. در همین حال، مرد عنکبوتی با کریون شکارچی پر است – و با ادامه تریلر، صدایی از پیتر پارکر پریشان که احتمالاً خود را به خاطر سمبیوت Venom گم کرده و به کمک همکارش مرد عنکبوتی، مایلز مورالس، نیاز مبرمی دارد، به گوش می رسد. تیزر داستانی ما را با تصویری از یک Venom بزرگ که شهر را به وحشت انداخته است و این سوال باز است که سیمبیوت با چه کسی ادغام شده است.

علاوه بر تریلر داستانی شدید، سونی نسخه ویژه Spider-Man 2 PlayStation 5 و ترکیب کنترلر DualSense را معرفی کرده است – که هر دو دارای پیچک های تیره سمبیوت Venom هستند که روی رنگ های قرمز لباس مرد عنکبوتی می خزند. آیا از قبل PS5 دارید؟ سونی می‌گوید کاورهای کنترلر و کنسول PS5 در نسخه ویژه نیز در تاریخ 1 سپتامبر در PlayStation Direct قابل خرید خواهند بود.

Marvel’s Spider-Man در تاریخ 20 اکتبر 2023 در دسترس خواهد بود.منبع