بهترین کباب پز و لوازم جانبی گریل در سال 2023


فصل آشپزی فرا رسیده است، بنابراین اکنون زمان آن است که مطمئن شوید همه چیزهایی را که برای چیدمان نهایی کباب کردن نیاز دارید دارید. برای کمک به شما برای آماده شدن برای گذراندن زمان بیشتری در بیرون، ما لیستی از بهترین منقل ها و لوازم جانبی گریل را برای ماجراجویی های آشپزی در ایوان، عرشه، پاسیو یا حیاط خلوت گردآوری کرده ایم. ما طیف گسترده‌ای از کباب‌پزها و سایر دستگاه‌ها را بررسی و آزمایش کرده‌ایم، و برترین‌های خود را انتخاب کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم از بازی BBQ خود مطلع شوید. اقلام دیگری برای پخت و پز در فضای باز نیز وجود دارد، با انتخاب هایی که به شما کمک می کند تا به یک استاد کباب تبدیل شوید، غذاهای خوشمزه را در تمام طول سال سرو کنید و مهارت های خود را در این فرآیند گسترش دهید.

Traeger Timberline و Timberline XL

سری تایمر لاین Traeger

تراگر

سری تایمر لاین Traeger

Traeger سال گذشته تمام تلاش خود را برای کباب‌پزی هوشمند خود انجام داد و سری‌های پیشرفته Timberline خود را کاملاً دوباره طراحی کرد و این گریل‌های پلت ممتاز را به آشپزخانه‌های فضای باز تبدیل کرد.

سال گذشته، Traeger تمام تلاش خود را برای کوره های هوشمند خود انجام داد. این شرکت به طور کامل سری پیشرفته Timberline خود را مجدداً طراحی کرد و گریل های پلت ممتاز خود را به آشپزخانه های فضای باز تبدیل کرد. در حالی که محفظه پخت و پز ممکن است شبیه سایر گریل های Traeger باشد، این شرکت تصمیم گرفت این مدل های جدید را به جای چهار پایه روی یک چرخ دستی قرار دهد. البته، این به شما فضای ذخیره بیشتری می دهد، اما تخلیه قیف گلوله را نیز آسان می کند. یک سیستم ریلی در جلو و کناره‌های گریل وجود دارد تا طیف وسیعی از لوازم جانبی از رول‌های کاغذی گرفته تا سس، انبر و محفظه‌های مالشی را در خود جای دهد.

از نظر فنی، Traeger کنترل‌های اولیه را از گریل‌های D2 مجهز به وای‌فای قبلی خود به جای صفحه نمایش لمسی رنگی جایگزین کرد. حسگرهای بیشتری در داخل وجود دارد تا روند پخت و پز را کنترل کند و نور اضافه شده برای کمک به شما در دیدن بهتر سطح پخت پس از تاریک شدن هوا. Timberlines جدید همچنین با نسخه طراحی شده ویژه کاوشگرهای Meater بی سیم کار می کند (Traeger Meater را در سال 2021 خریداری کرد)، بنابراین شما به نسخه سیمی استاندارد متکی نیستید. شاید مهم‌تر از همه، این شرکت چیزی را اضافه کرد که می‌گوید اولین مشعل القایی درجه‌بندی شده در فضای باز برای سس‌ها، کناره‌ها و سرخ کردن است.

تمام این ارتقاها منجر به قیمت اولیه 3500 دلار می شود. اگر می‌توانید از برخی از آن چیزهای زیبا چشم پوشی کنید (مثلاً می‌توان استدلال کرد که کباب پز شما نیازی به صفحه نمایش لمسی ندارد)، نسل اول Ironwood از زمانی که آن را در سال 2019 بررسی کردم، برای من یک اسباب کار بوده است. هنوز هم مانند یک قهرمان کار می‌کند. و با برنامه کامل این شرکت به خوبی کار می کند. این یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال شیرجه زدن در کوره های پلت هستند و کمی بیشتر از سری Pro سطح ابتدایی Traeger ارائه می دهد. این شرکت هنوز Ironwood اصلی را می فروشد، حتی اگر مدل را برای سال 2023 به روز کرد، و شما می توانید اندازه بزرگتر را با 2000 دلار کمتر از کوچکترین Timberlines جدید تهیه کنید.

Weber Genesis II EPX-335

گریل گازی هوشمند Weber Genesis EPX-335

وبر

در سال 2021، وبر اولین کوره های گاز هوشمند خود را معرفی کرد. این شرکت پس از توسعه پلت فرم Weber Connect برای کباب پزهای گلوله SmokeFire و Smart Grilling Hub، پخت و پز متصل به Wi-Fi خود را به منبع سوخت پرمصرف تری آورد. سال گذشته، این شرکت با مشعل‌های پرحرارت PureBlu، میز کناری، توری پخت بالای قابل افزایش و نورپردازی LED “Nightvision” کمی موارد را اصلاح کرد. اگر EPX-335 2022 با نیازهای شما مطابقت ندارد، گزینه های دیگری نیز در پیکربندی های سه و چهار مشعل با مینای چینی یا روکش های فولادی ضد زنگ وجود دارد. به علاوه، هر دو مدل پروپان و گاز طبیعی وجود دارد، و برخی از آنها در صورت نیاز به مشعل جانبی مجهز می شوند.

البته، جذابیت اصلی در اینجا ادغام Weber Connect است. درست مانند کاری که در کوره های گلوله SmokeFire و Smart Grilling Hub انجام می دهد، این فناوری می تواند شما را در هر مرحله از فرآیند کباب کردن راهنمایی کند. ترکیبی از دستورالعمل‌ها و ویدیوهای داخل برنامه Weber Connect به کباب‌پزها در تمام سطوح مهارت کمک می‌کند، دقیقاً تا زمانی که استیک خود را برگردانید. علاوه بر این، این سیستم دمای غذا را در زمان واقعی و شمارش معکوس تخمینی آمادگی را مستقیماً در تلفن شما ارائه می دهد تا بتوانید غذاهای جانبی مانند سیخ سبزیجات را بهتر وقت بگذارید (و جمعیت خشمگین را دور نگه دارید). Weber Connect در کوره‌های هوشمند گازی خود همچنین می‌تواند سطح سوخت را کنترل کند تا بدانید زمان تعویض مخازن فرا رسیده است.

وبر همچنین مجموعه‌ای از ابزار و لوازم جانبی گریل را معرفی کرده است که قابلیت‌های گریل گازی خود را افزایش می‌دهد. این شرکت دستکش های کباب، رنده های سرخ کردنی، سبد کباب کردن، اقلام جوجه گردان و سنگ پیتزا، و همچنین ابزار تمیز کردن گریل، مانند سوهان و برس تولید می کند. همچنین یک درج توری وجود دارد که به شما امکان می دهد همه چیز را از صبحانه گرفته تا همبرگرهای خرد شده درست کنید. و اگر می‌خواهید کل منطقه کباب‌پزی را متحول کنید، وبر یک لوازم جانبی در اندازه کامل دارد که این کار را انجام می‌دهد.

فرهای پیتزا Ooni

اونی کارو 16

اونی

اونی کارو 16

کارو 16 می تواند چندین منبع سوخت را در خود جای دهد و جای پیتزاهای بزرگتر را دارد.

Ooni به خاطر فرهای پیتزای خود شهرت فوق العاده ای به دست آورده است و به درستی هم همینطور است. استفاده از وسایل این شرکت آسان است و به شما کمک می کند تا پای چوبی با کیفیت رستوران را در خانه بسازید. آخرین اجاق آن، Volt 12، یک مدل الکتریکی است که می تواند در داخل خانه استفاده شود، اما هنوز هم قابلیتی دارد که ما از Ooni روی آن حساب کرده ایم. از نظر فرهای صرفاً در فضای باز، کارو 16 می تواند چندین منبع سوخت را در خود جای دهد و فضایی برای پیتزاهای بزرگتر دارد. خارج از جعبه، این مدل می تواند چوب یا زغال چوب را بسوزاند، اما Ooni مشعل های گازی را به قیمت 120 و 150 دلار (نسخه های پروپان و گاز طبیعی) به فروش می رساند.

علاوه بر اندازه کلی، کارو 16 امکاناتی نیز دارد که آن را از سایر اجاق های Ooni متمایز می کند. ابتدا، یک درب لولایی به شما امکان می‌دهد از طریق یک پنجره شیشه‌ای ببینید که در حال پختن هستید. دوم، یک دماسنج دیجیتالی در جلو نصب شده است که دمای محیط داخل فر را نشان می دهد. مانند سایر پیتزاپزهای Ooni، کارو 16 به سرعت گرم می شود و در حدود 15 دقیقه به 950 درجه فارنهایت می رسد. و البته، منطقه پخت و پز بزرگتر به شما امکان می دهد علاوه بر پیتزا چیزهایی درست کنید. اگر می‌توانید اجاق‌های کوچک‌تر و دماسنج‌های آنالوگ را تحمل کنید، این شرکت اخیراً Karu 12G را معرفی کرده است که همچنان درب شیشه‌ای دارد، راندمان سوخت را افزایش می‌دهد و می‌توان آن را با یک مشعل گازی (100 دلار) تجهیز کرد.

Thermoworks Thermapen One

ThermoWorks Thermapen One

ThermoWorks

ThermoWorks Thermapen One

این مدل جدید دما را به سرعت رعد و برق نشان می‌دهد و در یک ثانیه به شما امکان می‌دهد که آن را بخوانید. ThermoWorks همچنین دقت را بهبود بخشید و از صفحه نمایش روشن تری نسبت به مدل قبلی استفاده کرد.

در طول سال ها، یک Thermapen به پرکاربردترین ابزار کباب کردن من تبدیل شده است. من مانند یک آشپز سوس به آن تکیه می کنم تا مطمئن شوم که در حال پختن چیزها با دمای مناسب داخلی هستم، به خصوص مرغ. این یک ابزار همه کاره و محکم در منقل و آشپزخانه است. Thermapen One ThermoWorks ادامه پرفروش ترین Thermapen Mk4 آن است. این مدل جدید دما را به سرعت رعد و برق نشان می‌دهد و در یک ثانیه به شما امکان می‌دهد که آن را بخوانید. ThermoWorks همچنین دقت را بهبود بخشید و از صفحه نمایش روشن تری نسبت به مدل قبلی استفاده کرد. صفحه‌نمایش چرخشی خودکار باعث می‌شود که اعداد بدون توجه به نحوه نگه‌داشتن آن به آسانی قابل مشاهده باشند، به‌علاوه یک ویژگی بیدار شدن خودکار و خواب، عمر باتری را حفظ می‌کند و رتبه IP67 از آن در برابر ریختن تصادفی محافظت می‌کند.

میتر پلاس

میتر پلاس

متر

میتر پلاس

هر کاوشگر روی Meater Plus دارای دو سنسور است، بنابراین شما می توانید هم دمای داخلی غذا و هم دمای محیط گریل خود را کنترل کنید.

یک دماسنج گوشت بی سیم ممکن است زمانی که گزینه های سیمی بسیار عالی (و مقرون به صرفه) در دسترس باشد، بیش از حد به نظر برسد. من هم در ابتدا مشکوک بودم، اما می‌توانم به شما اطمینان دهم که هنگام چرخاندن یا پیچیدن یک تکه گوشت بزرگ، اجتناب از آن کابل‌های فلزی قطعاً ارزش سرمایه‌گذاری را دارد. برای Meater Plus، شرکت متعلق به Traeger محدوده بلوتوث را از مدل اصلی افزایش داد. هر کاوشگر دارای دو سنسور است، بنابراین می توانید هم دمای داخلی غذا و هم دمای محیط گریل خود را کنترل کنید. آمار به برنامه شرکت ارسال می‌شود و می‌توانید زمان‌های هدف را تنظیم کنید، زمان تخمینی تکمیل را مشاهده کنید یا در صورت نیاز از یک آشپز کمک بگیرید.

اجاق گاز دقیق Anova Nano 3.0

اجاق گاز دقیق Anova Nano 3.0

آنوا

جدیدترین نسخه نانو اجاق گاز دقیق Anova هنوز هم به صورت فشرده نمایشگر را ارائه می دهد. این نسخه به روز شده از پرفروش ترین محصولاتی است که به لطف دقت و قابلیت اطمینان آن، مدت زیادی است که از آن استفاده کرده ام. این شرکت اتصال بلوتوث را با وای فای دو بانده تعویض کرده است تا بتوانید از Nano 3.0 دورتر شوید. این مدل دارای صفحه نمایش لمسی دو خطی نیز می باشد، بنابراین می توان زمان و دما را به طور همزمان مشاهده کرد. اگر می‌خواهید برنامه‌های iOS یا Android را دور بزنید، کنترل‌های دستی در اینجا نیز وجود دارند. آن نرم افزار دستور پخت و راهنمای گام به گام را در اختیار شما قرار می دهد، پس بهتر است حتی اگر در این روش آشپزی تجربه دارید، با آن مشورت کنید.

برای اینکه بهترین استفاده را از راه‌اندازی sous vide خود ببرید، می‌خواهید روی یک سیلر خلاء نیز سرمایه‌گذاری کنید. من FoodSaver FM2000 دارم. برخی از ویژگی های پر زرق و برق واحدهای گران قیمت را ندارد، اما اصول اولیه را به خوبی پوشش می دهد. اگر چیزی قوی تر را با گزینه هایی مانند تشخیص خودکار کیسه، درزگیر دستی جمع شونده و تنظیم خشک/مرطوب ترجیح می دهید، FoodSaver V4400 را توصیه می کنم. با هر دو، می‌توانید از آن‌ها برای بستن بقایای فریزر یا نگهداری سایر کالاهایی که نمی‌خواهید هوا به آنها برسد، علاوه بر پخت و پز استفاده کنید. من همچنین بسته های خلاء مهر و موم شده را برای گرم کردن مجدد چیزهایی مانند گوشت خوک کشیده پیدا کرده ام. وقتی با سوسیس گرم می‌کنید، گوشت مانند مایکروویو خشک نمی‌شود. مطمئنا، شما فقط می توانید از کیسه های Ziploc استفاده کنید، اما من این کار را انجام داده ام و یک FoodSaver ارزش سرمایه گذاری را دارد.

لیوان های یخ استنلی

لیوان فولادی Stanley IceFlow

استنلی

من می گویم یکی از مهم ترین ابزار کباب کردن، نوشیدنی سرد است. و با گرمتر شدن روزها، باید ظروف نوشیدنی خود را با دقت برنامه ریزی کنید تا کوکتل هیولایی یا آب شما در دمای سرد باقی بماند. من چندین فنجان آلومینیومی عایق را در طول سال ها امتحان کرده ام، اما استانلی بهترین بوده است. این شرکت به خاطر قمقمه کلاسیک خود شناخته شده است، اما مجموعه فنجان ها، بطری ها و موارد دیگر آن مقرون به صرفه هستند و برای ساعت ها سرد نگه داشتن نوشیدنی ها را به خوبی انجام می دهند.

استنلی گزینه های زیادی دارد که به عنوان جایگزینی برای مارک های محبوب مانند Yeti عمل می کنند، اما IceFlow Tumblers در بهار امسال مورد استفاده من بوده است. فنجان 30 اونسی بزرگتر می تواند نوشیدنی ها را تا 12 ساعت سرد نگه دارد در حالی که نسخه 20 اونسی می تواند این کار را تا 7 ساعت انجام دهد. یک دسته محکم وجود دارد و نی رو به پایین تعبیه شده به این معنی است که منطقه نوشیدنی به اندازه کافی در معرض عناصر قرار نمی گیرد. هر کدام 25 و 30 دلار، کسری از هزینه گران ترین گزینه ها هستند و نسبت به برخی از آن ها نیز نگهداری یخ بهتری دارند.

Brumate Hopsulator Duo و Trio

BrüMate Hopsulator Trio

BrüMate

BrüMate Hopsulator Trio

Brumate’s Hopsulator Trio یک گزینه 3 در 1 است که قوطی های 16 اونسی یا 12 اونسی را با یک درج سرد که در فریزر خود نگه می دارید در خود جای می دهد. همچنین دارای درب است تا بتوانید از آن به عنوان لیوان مسافرتی استفاده کنید.

محصولات Hopsulator Brumate’s برای من ملزومات هوای گرم هستند. من در ابتدا یکی را برای ساحل گرفتم، اما به یکی از لوازم اصلی کیت ابزار کباب کردن من تبدیل شده است. Hopsulator Trio این شرکت یک گزینه 3 در 1 است که قوطی های 16 اونسی یا 12 اونسی را با یک درج سرد که در فریزر خود نگهداری می کنید در خود جای می دهد. همچنین دارای درب است تا بتوانید از آن به عنوان لیوان مسافرتی استفاده کنید. Hopsulator Duo به عنوان یک فنجان عایق نیز عمل می کند، اما برای قوطی های 12 اونسی طراحی شده است و هیچ گونه لوازم خنک کننده ای ندارد. علاوه بر این، Brumate یک مدل سوم برای قوطی های باریک دارد. بنابراین اگر سلتزرهای سخت بیشتر مورد شماست، یک گزینه برای شما نیز وجود دارد.منبع