بهترین هدفون های مقرون به صرفه با قیمت 49 دلار به فروش می رسد

بهترین هدفون های مقرون به صرفه با قیمت 49 دلار به فروش می رسد

انتخاب ما برای Soundcore Space A40 است. این مدل در حال حاضر پیشنهادی حتی فریبنده‌تر است، زیرا به قیمتی کم سابقه کاهش یافته است. اکنون می توانید با قیمت 40 دلار آن را تحویل بگیرید. هدفون ها معمولاً 80 دلار قیمت دارند، بنابراین 31 دلار صرفه جویی می کنید.

انکر

هدفون‌های مقرون‌به‌صرفه مورد علاقه ما اکنون حتی جذاب‌تر شده‌اند، زیرا به پایین‌ترین قیمت خود تا کنون رسیده‌اند.

49 دلار در آمازون

با توجه به اینکه Space A40 دارای ویژگی‌هایی است که در هدفون‌هایی که دو برابر گران‌تر هستند، می‌بالد، ما قبلاً احساس می‌کردیم که آنها ارزش بالایی دارند، بنابراین این یک معامله کاملاً محکم است. هدفون‌های هدفون سبک هستند و ما فکر می‌کنیم استفاده از آنها برای مدت طولانی راحت است. شما آنقدر جزئیات را که از گزینه های سطح بالاتر دریافت می کنید نمی شنوید، اما این قابل انتظار است. چیزی که به دست می آورید یک نمایه صدای گرم همه جانبه است که در قسمت پایینی عملکرد مناسبی دارد.

اگر می‌خواهید مسئولیت بیشتری بر روی باس یا سطح بالا بگذارید، می‌توانید تنظیمات EQ را در برنامه Soundcore تنظیم کنید. همچنین می توانید کنترل های لمسی را از طریق برنامه شخصی سازی کنید.

از نظر دوام، این هدفون ها دارای استاندارد IPX4 برای مقاومت در برابر آب هستند که حداقل برای محافظت از آنها در برابر عرق روزانه و باران خفیف کافی است. اتصال همزمان آنها به دو دستگاه امکان پذیر است و می توانید از هر هدفون به طور مستقل استفاده کنید. عمر باتری نیز بد نیست زیرا جوانه ها حدود هشت ساعت کار می کنند قبل از اینکه مجبور شوید آنها را در جعبه شارژ قرار دهید (که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند و می تواند با 40 ساعت یا بیشتر زمان گوش دادن، هدفون ها را شارژ کند). .

بهترین ویژگی Space A40 حذف نویز فعال (ANC) است که عملکرد فوق‌العاده‌ای را برای هدفون‌ها با این قیمت ارائه می‌کند. فناوری ANC تطبیقی ​​وجود دارد که شدت حذف نویز را بر اساس محیط اطراف شما تنظیم می‌کند، هرچند که صداهای با صدای بالاتر را به طور کامل مسدود نمی‌کند. همچنین می توانید سطح ANC را به صورت دستی تنظیم کنید. حالت شفافیت نیز وجود دارد که به اندازه کافی مناسب است.

در حالی که تماس های تلفنی با این هدفون ها قابل انجام است، کیفیت میکروفون فوق العاده نیست. فقدان مکث خودکار هنگام برداشتن هدفون نیز ناامید کننده است. با این حال، این شکایات نسبتاً جزئی برای مجموعه ای از هدفون ها هستند که در غیر این صورت ارزش بالایی دارند.

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع