بهترین معاملات سرخ کن هوای Amazon Prime Day برای سال 2023


سرخ‌کن‌های هوا مدتی است که لحظه‌ای را سپری کرده‌اند، بنابراین جای تعجب نیست که تعدادی از آنها برای Amazon Prime Day به فروش می‌رسند. تعدادی از انتخاب های برتر ما در میان تخفیف ها گنجانده شده اند، بنابراین شما گزینه های زیادی برای خرید خوب و متناسب با نیازهای خود دارید. صرف نظر از اینکه برای خود می خواهید که به شما در تهیه وعده های غذایی برای مهمانی های شام بزرگ و گردهمایی های خانوادگی کمک کند، یا فقط به دنبال یک دستگاه جمع و جور هستید که بتواند باقی مانده غذاها را ترد کند، احتمالاً می توانید یک سرخ کن با هوای جامد را در آن پیدا کنید. فروش امروز در اینجا بهترین معاملات سرخ کن هوای Amazon Prime Day است که می توانیم پیدا کنیم.

Instant Vortex Plus

سرخ کن بادی 6 کوارتی ورتکس پلاس فوری

انتخاب برتر در راهنمای سرخ کن هوا، Instant Vortex Plus در حال حاضر با قیمت 100 دلار به فروش می رسد. این دستگاه نه تنها کار خوبی را انجام می دهد و همه انواع غذاها را به خوبی ترد تبدیل می کند، بلکه دارای یک پنجره “ClearCook” است تا بتوانید غذای خود را در حین آماده شدن ببینید. همچنین دارای فناوری OdorEase است که کار مناسبی را برای کاهش بوی پخت و پز و کاهش دود انجام می دهد.

سرخ کن بادی نینجا فودی Dual Zone

Ninja DZ401 Foodi 10 Quart 6-in-1 Air Fryer DualZone

سرخ کن بادی Ninja Foodi DualZone برای Prime Day به 180 دلار کاهش یافته است. این دستگاه 10 لیتری ممکن است مقدار مناسبی از فضای پیشخوان را اشغال کند، اما یک سرخ کن هوای فوق العاده است که می تواند دو غذای مختلف را همزمان بپزد. حتی دارای ویژگی پایان هوشمند است که به شما امکان می‌دهد دو غذا را به روش‌های مختلف بپزید، اما هر دو را همزمان برای خوردن آماده کنید.

Breville Smart Oven Air Fryer Pro

Breville Smart Oven Air Fryer Pro

اگر به‌دنبال سرخ‌کنی هستید که بتواند بسیار بیشتر از سرخ‌کن‌های بادی انجام دهد، سرخ‌کن هوشمند Breville’s Oven Air Fryer Pro گزینه خوبی است، به‌ویژه زمانی که با قیمت 400 دلار مانند روز پرایم روز به فروش می‌رسد. دارای 13 حالت پخت و پز است و به اندازه کافی بزرگ است که یک بوقلمون کامل یا یک ماهیتابه 9 در 13 اینچی را در خود جای دهد، بنابراین می توانید غذاهای کامل یا غذاهای جانبی را در اینجا آماده کنید. کسانی که عاشق آشپزی هستند، یا خانواده های پرجمعیتی دارند که برایشان آشپزی کنند، از دستگاه برویل استفاده زیادی خواهند کرد.

راهنمای خرید روز نخست شما: همه ما را ببینید روز نخست پوشش. خرید کنید بهترین معاملات پرایم روز در یاهو لایف Engadget را دنبال کنید بهترین معاملات فناوری Amazon Prime Day. در مورد بیاموزید روندهای روز نخست در در دانستن. از کارشناسان اتومبیل اتوبلاگ در مورد مواردی که باید در مورد خودروهای ضروری خرید کنید بشنوید معاملات پرایم روز و پیدا کنید فروش پرایم روز برای خرید در AOL، که فقط برای شما انتخاب شده است.منبع