بهترین جوک‌های فناوری اول آوریل 2023: کنسول‌ها، پردازنده‌های گرافیکی، تخت‌خواب‌های RGB، فن‌های بدون فن و موس‌هایی با تیغ

اول آوریل در نوسان کامل

کنسول ASUS ROG Ally

این شاید بهترین شوخی فناوری امسال باشد. یک تبلیغ سرگرم کننده با کیفیت بالا برای محصولی که در واقع واقعی به نظر می رسد، ممکن است بسیاری از گیمرها را فریب دهد. این کنسول ظاهراً دارای سیستم عامل ویندوز است و از بهترین APU موجود AMD استفاده می کند. آیا ایسوس واقعاً باید چنین محصولی را عرضه کند، شرکت هایی مانند AYANEO، OneXplayer و دیگران، ممکن است به همین خوبی شروع به کاهش قیمت خود کنند (یا آن را افزایش دهند؟).

پردازنده گرافیکی NZXT

Kickstarter gaat morgen van start. آیا جیج میه؟ pic.twitter.com/niyv8bdgkK

این جوک فنی هرگز قدیمی نخواهد شد. NZXT برای مدت طولانی در حال ورود به تجارت GPU است، اما هرگز زمان خوبی برای اعلام آن وجود ندارد. برای NZXT، احتمالاً 1 آوریل بهترین روز برای انجام آن است. آنها تصویری را نشان می دهند که با هوش مصنوعی تولید شده است که می تواند برخی را متقاعد کند، اما قطعاً نه هیچ یک از خوانندگان VC.

محصولی که در واقع می تواند تفاوت ایجاد کند. یک ماوس گیمینگ با ساخت تیغ یا تیغ، فقط در صورتی که فراموش کرده اید قبل از بازی صورت خود را بتراشید. این ماوس با باتری کار می‌کند و دارای نورپردازی RGB است (مانند سری ۹ فیلیپس).

نوشیدنی انرژی زا MSI

— AORUS Benelux (@AORUS_BNLX) 1 آوریل 2023

فن بدون فن BeQuiet… با هوش مصنوعی

اگر چیزی وجود دارد که MSI هنوز نمی سازد، احتمالاً چیزی برای خوردن است. MSI می‌خواهد گیمرها برای جلسات طولانی بازی با یک نوشیدنی انرژی‌زای بدون قند برای «بازی واقعی» احساس انرژی و انرژی کنند.

منبع

Vind je kat het ook zo fijn om op je PC te relaxen? AORUS heeft de oplossing om jouw PC koel en je huisdier tevreden te houden.
معرفی AORUS Cat Master. جریان هوای بهینه با RGB روبرو شد!

بله شما آن را درست خواندید. یک فن بدون پره که دارای هوش مصنوعی برای کنترل جریان هوا و سرعت بسته به محیط است. این فن ها بسیار شبیه برخی از دستگاه های تصفیه هوای لوازم خانگی هستند، پس چرا این فناوری در رایانه شخصی کار نمی کند؟

همراه بازی شما اکنون مکانی اختصاصی برای استراحت دارد. گرمکن ندارد، چیزی که بیشتر گربه‌ها دوست دارند، اما می‌تواند درست بالای کیس شما بنشیند، بنابراین مکان مناسبی برای یک پادشاه اتاق بازی است. اگر شما (یا گربه تان) را متقاعد نکند، LED های RGB داخلی ممکن است.

استراحت گربه AORUS RGB

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر