بهترین جوک‌های فناوری اول آوریل 2023: کنسول‌ها، پردازنده‌های گرافیکی، تخت‌خواب‌های RGB، فن‌های بدون فن و موس‌هایی با تیغ

بله شما آن را درست خواندید. یک فن بدون پره که دارای هوش مصنوعی برای کنترل جریان هوا و سرعت بسته به محیط است. این فن ها بسیار شبیه برخی از دستگاه های تصفیه هوای لوازم خانگی هستند، پس چرا این فناوری در رایانه شخصی کار نمی کند؟

Vind je kat het ook zo fijn om op je PC te relaxen? AORUS heeft de oplossing om jouw PC koel en je huisdier tevreden te houden.
معرفی AORUS Cat Master. جریان هوای بهینه با RGB روبرو شد!

اگر چیزی وجود دارد که MSI هنوز نمی سازد، احتمالاً چیزی برای خوردن است. MSI می‌خواهد گیمرها برای جلسات طولانی بازی با یک نوشیدنی انرژی‌زای بدون قند برای «بازی واقعی» احساس انرژی و انرژی کنند.

استراحت گربه AORUS RGB

حتی اگر این کارت واقعی بود، هیچ راهی وجود ندارد که این رابط PCIe در هر مادربردی قرار بگیرد. با این حال، طراحی بدون شک چیزی است که قبلاً ندیده ایم. بنابراین، شاید یک روز؟

Razer Razer بهترین چهره بازی شما را قرار می دهد

همراه بازی شما اکنون مکانی اختصاصی برای استراحت دارد. گرمکن ندارد، چیزی که بیشتر گربه‌ها دوست دارند، اما می‌تواند درست بالای کیس شما بنشیند، بنابراین مکان مناسبی برای یک پادشاه اتاق بازی است. اگر شما (یا گربه تان) را متقاعد نکند، LED های RGB داخلی ممکن است.

فن بدون فن BeQuiet… با هوش مصنوعی

محصولی که در واقع می تواند تفاوت ایجاد کند. یک ماوس گیمینگ با ساخت تیغ یا تیغ، فقط در صورتی که فراموش کرده اید قبل از بازی صورت خود را بتراشید. این ماوس با باتری کار می‌کند و دارای نورپردازی RGB است (مانند سری ۹ فیلیپس).

نوشیدنی انرژی زا MSI

این شاید بهترین شوخی فناوری امسال باشد. یک تبلیغ سرگرم کننده با کیفیت بالا برای محصولی که در واقع واقعی به نظر می رسد، ممکن است بسیاری از گیمرها را فریب دهد. این کنسول ظاهراً دارای سیستم عامل ویندوز است و از بهترین APU موجود AMD استفاده می کند. آیا ایسوس واقعاً باید چنین محصولی را عرضه کند، شرکت هایی مانند AYANEO، OneXplayer و دیگران، ممکن است به همین خوبی شروع به کاهش قیمت خود کنند (یا آن را افزایش دهند؟).

پردازنده گرافیکی NZXT

Wer viel zockt، braucht viel Energie!
Dürfen wir vorstellen: نوشیدنی انرژی‌زای خاص MSI 🎉
نور سولانژ در ورات رایشت! pic.twitter.com/2MOi8WzEDv

در اینجا برخی از محصولاتی هستند که هرگز عرضه نمی شوند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر