بسته‌های Echo Dot Star Wars تا 41 درصد تخفیف دارند

Echo Dot فعلی مانند مدل قبلی خود جک 3.5 میلی متری ندارد، بنابراین اگر فقط به دنبال بهبود سیستم بلندگوی معمولی هستید، انتخاب شما نیست. به همین ترتیب، اگر کیفیت صدا در اولویت باشد، هنوز بلندگوهای توانمندتری وجود دارد. با این حال، برای پول، پیدا کردن بهتر مشکل است.

اکنون زمان آن است که یک اسپیکر هوشمند با کمی شکوفا شدن تهیه کنید. آمازون فروش اولیه پرایم دی را روی دستگاه‌های اکو اجرا می‌کند که شامل تخفیف‌های شدید در بسته‌های نسل پنجم Echo Dot با غرفه‌های جنگ ستارگان است. بهترین معامله برای یک بسته نرم افزاری است ماندالوریانBaby Grogu همیشه بسیار دوست‌داشتنی با 46 دلار یا 41 درصد تخفیف – که کمتر از قیمت معمولی اسپیکر است. همچنین می توانید یک بسته Darth Vader را با قیمت 63 دلار (30 درصد تخفیف) و یک کیت Stormtrooper را با همان قیمت خریداری کنید. فقط به یاد داشته باشید که برای استفاده از این تخفیف ها باید مشترک پرایم باشید.

پرایم انحصاری
Echo Dot (نسل پنجم) با پایه دارث ویدر

آمازون

همچنین می‌توانید برای آخرین نمایشگرهای Echo Show، Echo Studio رده‌بالا و Echo Pop قیمتی مناسب پیدا کنید. بسته‌های Echo Dot نسل چهارم نیز در فروش هستند.

نسل پنجم Echo Dot در نهایت اصلاحاتی از مدل قبلی است، اما این چیز بدی نیست. صدای فوق‌العاده قدرتمندی برای یک بلندگوی مقرون‌به‌صرفه، طراحی چشم‌نواز و اکوسیستم خانه هوشمند الکسا قوی دریافت می‌کنید. این جدیدترین مدل کیفیت صدا را افزایش می دهد و یک سنسور دما اضافه می کند که می تواند به بررسی شرایط داخل خانه کمک کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید اتاق کودک را در تابستان خنک نگه دارید، ممکن است مفید باشد.

راهنمای خرید روز نخست شما: همه ما را ببینید روز نخست پوشش. خرید کنید بهترین معاملات پرایم روز در یاهو لایف Engadget را دنبال کنید بهترین معاملات فناوری Amazon Prime Day. در مورد بیاموزید روندهای روز نخست در در دانستن. از کارشناسان اتومبیل اتوبلاگ در مورد مواردی که باید در مورد خودروهای ضروری خرید کنید بشنوید معاملات پرایم روز و پیدا کنید فروش پرایم روز برای خرید در AOL، که فقط برای شما انتخاب شده است.منبع