بررسی Breville InFizz Fusion: The Bubble Master

بررسی Breville InFizz Fusion: The Bubble Master

مدت‌ها پیش ویدیویی در مورد جان نسی، صاحب ایستگاه نمادین سودا پاپ گالکو در لس آنجلس تماشا کردم، و چیزی که در ذهنم ماندگار شد، پاسخ او پس از اینکه از او پرسیدم چقدر نوشابه می‌نوشد بود. نسی گفت که با وجود اینکه روزی یک یا دو میل خواهد داشت، اما نتیجه این است که “فقط حباب ها را دوست دارد.” با این حال، به همان اندازه که من از شکار طعم‌های خاص در فروشگاه‌ها لذت می‌برم، هیچ چیز بهتر از راحتی ساخت معجون‌های درخشان خود در خانه نیست. بنابراین وقتی شنیدم که برویل در حال عرضه یک تولید کننده نوشابه گازدار با ویژگی غیرقابل دسترس رقبایی مانند SodaStream است، می دانستم که می خواهم آن را آزمایش کنم. و تنها در چند هفته کوتاه، Infizz Fusion به سرعت به یکی از وسایل آشپزخانه مورد علاقه و پر استفاده من تبدیل شد.

عکس سام رادرفورد

اگرچه کمی گران است، اما برای افرادی که می خواهند قدرت اضافه کردن حباب به تقریباً هر نوشیدنی را داشته باشند، Breville InFizz Fusion یک نوشابه ساز فوق العاده و با طراحی خوب است.

طرفداران

 • طراحی لوکس
 • تقریباً هر نوشیدنی را می تواند کربنات کند
 • سینی نشت مغناطیسی
 • آسان برای استفاده
 • سازگار با پر کردن مجدد CO2 استاندارد یک پوندی
منفی

 • کمی گرونه
 • فقط با بطری های پلاستیکی اختصاصی برویل کار می کند
 • بدون گزینه بطری شیشه ای

250 دلار در برویل

با قیمت 250 دلار، InFizz Fusion بسیار بیشتر از سازندگان پایه نوشابه است که می تواند 100 دلار یا کمتر باشد. با این حال، واضح است که برویل از این پول اضافی برای ایجاد یک طراحی ممتاز از جمله بدنه ضد زنگ با اهرم ریخته گری و سینی چکه مغناطیسی استفاده می کند. این بدان معناست که به رقبای پریمیوم بیشتری نسبت به جایگزین های پلاستیکی مانند تقریباً همه پیشنهادات SodaStream نزدیک است. و در حالی که سلیقه شما ممکن است متفاوت باشد، InFizz و Aarke's line یا Carbonators احتمالا تنها دو موردی هستند که به اندازه کافی خوب به نظر می رسند تا به جای اینکه در صورت عدم استفاده پنهان شوند، به طور تمام وقت روی پیشخوان من زندگی کنند. با این حال، ای کاش برویل یک بطری شیشه ای اختیاری را آزاد می کرد، زیرا در حال حاضر InFizz Fusion به ظروف پلاستیکی 0.6 و 1 لیتری محدود شده است. و از آنجایی که بطری های آن از یک رابط اختصاصی استفاده می کنند، نمی توانید قوطی ها را با رقبا تعویض کنید.

گاز دادن مایعات با InFizz فوق العاده ساده است. ابتدا یک مخزن CO2 یک پوندی را در سوراخ روی بوم پیچ می کنید. InFizz با یک قوطی با برند Breville ارائه می شود، اگرچه می توانید از جایگزین های عمومی Sodastream و دیگران استفاده کنید. فقط باید به خاطر داشته باشید که به جای مخازن با اتصالات اتصال سریع، مخازن با روکش رزوه ای خریداری کنید. سپس آب را داخل بطری می‌ریزید (هر چه سردتر بهتر)، FusionCap Breville را وصل می‌کنید و سپس کل تنظیمات را در خود دستگاه می‌پیچانید. از آنجا، شما فقط یک یا دو ثانیه اهرم را فشار دهید و تمام. نیازی به برق یا وصل کردن سیم نیست، بنابراین انعطاف پذیری زیادی در مورد محل زندگی آن در آشپزخانه خود دارید.

Breville InFizz Fusion یک دستگاه بسیار ساده است زیرا به هیچ برقی نیاز ندارد و از همان شارژرهای C02 یک پوندی به عنوان Sodastream استفاده می کند. فقط به یاد داشته باشید که قوطی هایی را با رویه های رزوه دار بخرید و نه آنهایی که اتصالات اتصال سریع دارند. Breville InFizz Fusion یک دستگاه بسیار ساده است زیرا به هیچ برقی نیاز ندارد و از همان شارژرهای C02 یک پوندی به عنوان Sodastream استفاده می کند. فقط به یاد داشته باشید که قوطی هایی را با رویه های رزوه دار بخرید و نه آنهایی که اتصالات اتصال سریع دارند.

عکس سام رادرفورد/Engadget

هنگام وصل کردن FusionCap به بطری یا بطری به دستگاه، یک ضربه بسیار واضح و رضایت‌بخش وجود دارد که به شما امکان می‌دهد متوجه شوید که هر جزء به درستی قرار گرفته است. زمانی که برای اولین بار استفاده از InFizz را شروع کردم فقط یک انفجار داشتم و بعد از اینکه از اشتباه خود یاد گرفتم، دیگر تکرار نشد. متوجه شدم روتینی که بهترین کار را برای من داشت این بود که بطری را پر کنم و سپس آن را یک شبه در یخچال بگذارم، که باعث می‌شود اول صبح در کمتر از 30 ثانیه سرد و ترد شود. واقعاً به همین راحتی است. گاهی اوقات در حین گاز دادن تکه های یخ کوچکی می دیدم که آن ها را نشانه سرد بودن آب می دانستم. همانطور که گفته شد، مهم است که یخ را عمدا اضافه نکنید، زیرا می تواند به دستگاه آسیب برساند.

یک نکته این است که قبل از استفاده از آن، باید آن را آبکشی کنید. بعد از جعبه گشایی، متوجه شدم بطری InFizz Fusion بوی روغنی دارد. خوشبختانه، در کنار InFizz، برویل شامل یک قیف، یک صافی و یک برس است که دومی به پاک کردن بو پس از شستشوی سریع کمک کرد.

مانند بسیاری از سازندگان آب گازدار، شما این آزادی را دارید که اهرم را کمی بیشتر پایین نگه دارید، در صورتی که مانند من هستید و دوست دارید حباب های بزرگ جثه ای (مشابه آنچه در پپسی به دست می آورید) در مقایسه با جوش های ظریف شما. وارد چیزی شبیه Perrier شوید. اما ترفند مخفی مهمانی InFizz Fusion این است که بیشتر از آب کربناته می کند. می‌توانید حباب‌هایی را به سیب‌زمینی اضافه کنید تا طعمی با طراوت در خوراک پاییزی داشته باشید. یا می‌توانید به نوشابه‌ای که از بین رفته جان تازه‌ای بدهید. شما حتی می توانید شراب را تقویت کنید تا جایگزین درخشان خود را در آشپزخانه خود ایجاد کنید. تقریباً هر مایعی که می خواهید بنوشید، InFizz Fusion می تواند با حباب تزریق کند. و در حال حاضر، تنها یک نوشابه‌ساز خانگی دیگر وجود دارد که می‌تواند این کار را انجام دهد – Drinkmate – که دستگاه برویل را در میان جمعیتی کمتر قرار می‌دهد.

برای افزودن حباب، کافی است FusionCap Breville را به بطری موجود متصل کنید، آن را به خود دستگاه متصل کنید و اهرم را برای یک یا دو ثانیه نگه دارید.برای افزودن حباب، کافی است FusionCap Breville را به بطری موجود متصل کنید، آن را به خود دستگاه متصل کنید و اهرم را برای یک یا دو ثانیه نگه دارید.

برای افزودن حباب، کافی است FusionCap Breville را به بطری موجود متصل کنید، آن را به خود دستگاه متصل کنید و اهرم را برای یک یا دو ثانیه نگه دارید. (عکس از سام رادرفورد)

حالا ممکن است این موضوع چندان مهم به نظر نرسد، اما با نزدیک‌تر شدن به تابستان، می‌دانید چه چیزی از لیموناد با طراوت‌تر است؟ یک لیوان سرد یخی لیموناد گازدار. از طرف دیگر، می‌توانید حباب‌هایی را به OJ اضافه کنید، که در اصل یک نسخه خانگی از Orangina است، و من می‌توانم استدلال کنم که طعم بهتری دارد زیرا در چند ماه گذشته در یک بطری از بین نرفته است. با InFizz Fusion، دنیای کاملی از چیزهایی وجود دارد که می‌توانید آنها را به حالت سلتزر درآورید.

در این مرحله، ممکن است تعجب کنید که چرا نمی توانید از سلتزر لیموناد درست کنید. و تو می توانی. با این حال، اگر ابتدا آب گازدار درست کنید و سپس آب لیمو و شکر را با آن مخلوط کنید، حباب های زیادی را در این فرآیند از بین می برید. و برای چیزهایی مانند OJ، مگر اینکه چیزهایی را از کنسانتره درست کنید، ممکن است راهی برای شروع با آب خالص وجود نداشته باشد. تنها چیزی که باید مراقب آن باشید این است که هنگام گازدار کردن نوشیدنی هایی که چیزی بیش از آب هستند، ممکن است با حباب های اضافی مواجه شوید. اما در اینجاست که زبانه قرمز رنگ FusionCap وارد می شود، زیرا به شما اجازه می دهد فشار را به آرامی آزاد کنید تا معجون شما فوران نکند و به هم نریزد.

FusionCap هوشمند Breville چیزی است که به InFizz اجازه می دهد تقریباً هر نوشیدنی را که فکرش را بکنید کربناته کند. حتی می تواند نوشیدنی هایی مانند آب پرتقال یا لیموناد را به راحتی اداره کند. FusionCap هوشمند Breville چیزی است که به InFizz اجازه می دهد تقریباً هر نوشیدنی را که فکرش را بکنید کربناته کند. حتی می تواند نوشیدنی هایی مانند آب پرتقال یا لیموناد را به راحتی اداره کند.

FusionCap هوشمند Breville چیزی است که به InFizz اجازه می دهد تقریباً هر نوشیدنی را که فکرش را بکنید کربناته کند. می تواند نوشیدنی هایی مانند آب پرتقال یا لیموناد را به راحتی بدون کثیف شدن داخل دستگاه کنترل کند. (عکس از سام رادرفورد/Engadget)

گفته می شود، برخی از نوشیدنی ها بهتر از دیگران عمل می کنند. نوشیدنی‌های مبتنی بر شیر تقریباً ممنوع هستند، زیرا فرآیند کربناته‌سازی لبنیات را منجمد می‌کند و در نتیجه محصولی را به‌دست می‌آورد که طعم آن‌ها را از دست بدهد. و در حالی که می‌توانید حباب‌هایی را به قهوه اضافه کنید، CO2 بعد ترشی بیشتری به قهوه اضافه می‌کند که احتمالاً آن چیزی نیست که می‌خواهید. به هر حال، دلیلی وجود دارد که جاوا جوشان معمولاً به جای دی اکسید کربن با نیتروژن تزریق می شود.

یک پیشنهاد من این است که علاوه بر بطری یک لیتری همراه دستگاه، اگر به تهیه انواع نوشیدنی های حبابدار علاقه دارید، ممکن است بخواهید یک ظرف 0.6 لیتری یدکی نیز بردارید، زیرا به اندازه مواد خوشمزه است. مانند OJ گازدار یا سیب، معمولاً بهتر است در دوزهای کوچکتر مصرف شوند تا مبادا در نهایت کالری خالی زیادی بنوشید.

چیزهای کمی با طراوت تر از یک لیوان لیموناد گازدار در یک روز گرم تابستان وجود دارد. چیزهای کمی با طراوت تر از یک لیوان لیموناد گازدار در یک روز گرم تابستان وجود دارد.

چیزهای کمی با طراوت تر از یک لیوان لیموناد گازدار در یک روز گرم تابستان وجود دارد. (عکس از سام رادرفورد/Engadget)

نگاه کنید، اگر تنها چیزی که می خواهید ماشینی برای ساخت سلتزر است، احتمالاً با یک SodaStream معمولی بهتر خواهید بود. از طرف دیگر، اگر فقط یک ماشین حباب‌دار ممتاز می‌خواهید که با داشتن بطری‌های شیشه‌ای اختیاری همراه باشد، Carbonator Pro Aarke یک انتخاب ارتقا یافته است. یا می‌توانید با InFizz Aqua بروید، که همان دستگاه اصلی Fusion است با این تفاوت که فقط می‌تواند آب را کربنات کند. اما اگر دستگاهی می‌خواهید که بتواند تقریباً هر نوشیدنی را به یک نوشیدنی درخشان تبدیل کند و در عین حال دارای طراحی مجلل باشد، Breville's InFizz Fusion جایی است که در آن قرار دارد.

منبع