با Apple Vision Pro نمی توانید از ماوس بلوتوث استفاده کنید

با Apple Vision Pro نمی توانید از ماوس بلوتوث استفاده کنید

اپل در جمعه شب یک محصول جدید برای Vision Pro منتشر کرد و مشخص می‌کند که کدام لوازم جانبی با این هدست کار می‌کنند و نمی‌خواهند. در حالی که اپل می گوید با “اکثر” صفحه کلیدهای بلوتوث، از جمله خود و سایر سازندگان سازگار است، ویژن پرو از ماوس های بلوتوث پشتیبانی نمی کند. با این حال، صاحبان Vision Pro از Magic Trackpad اپل استفاده خواهند کرد.

اپل ویژن پرو به طور رسمی دیروز وارد بازار شد و صدها مورد در زمان عرضه وجود دارد. با ردیابی چشم و دست برای ناوبری و کنترل های دقیق، لزوماً وجود ندارد نیاز برای یک ماوس، اما برخی از مردم احتمالاً دوست دارند از آن برای کارهای خاصی استفاده کنند. با این حال، با بسیاری از لوازم جانبی دیگر که برای تجربیات خاص حیاتی هستند، مانند کنترلرهای بازی، سازگار است. طبق گفته اپل، «همه کنترل‌کننده‌های دارای نام MFi (ساخته شده برای آیفون) با Apple Vision Pro کار می‌کنند. این شامل کنترلرهای ایکس باکس، پلی استیشن و هر کنترلری است که با iPadOS کار می کند.

و در حالی که از صفحه کلیدهای بلوتوث پشتیبانی می کند، اگر از صفحه کلید قدیمی اپل استفاده می کنید، ممکن است نیاز به ارتقا داشته باشید. به گفته اپل، مدل های قدیمی آن که از باتری های قابل جابجایی استفاده می کنند، با Vision Pro کار نمی کنند.

منبع