بازیکن Miffed ‘Rainbow Six Seige’ به دلیل هجوم به دفاتر Ubisoft Montreal محکوم شد


ناراضی Tom Clancy’s Rainbow Six Sige گیمری که در شرایط اضطراری جعلی به دفتر Ubisoft در مونترال تماس گرفت، این هفته به سه سال خدمات اجتماعی محکوم شد. روزنامه مونترال. یانی اواهیون، 22 ساله، روز دوشنبه در پاریس پس از تماس وی با مقامات درباره گروگان گیری جعلی در نوامبر 2020، این حکم را صادر کرد.

پلیس می‌گوید که اواهیون به دلیل عصبانیت که چندین بار از او محروم شده بود، به این حقه پرداخت تام کلنسی Rainbow Six Siege. در پاسخ به این تماس ساختگی، یک جوخه به شدت مسلح از افسران پلیس ساختمان را محاصره کردند. افسران مقر را ایمن کردند – و چندین خیابان مجاور را بستند – قبل از اینکه تایید کنند که تهدیدی فعال وجود ندارد. گفته می شود که اواهیون از خانه والدینش با استفاده از سرورهای روسی برای پنهان کردن هویت خود تماس گرفته است (ناموفق). پس از شارژ شدن، لا پرس گزارش شده (از طریق چند ضلعی) که Ouahioune از Ubisoft درخواست کرد تا حساب کاربری او را لغو کند. Ouahioune گفت: “آیا می توانید بگویید که من با مهربانی از تیم Ubisoft می خواهم که حساب من را لغو ممنوعیت کند.” “من بیش از 1500 دلار در لوازم آرایشی در پروفایل خود قرار داده ام.”

این حکم همچنین شامل نقش اواهیون در حمله DDoS علیه یک دفتر دولت فرانسه و تهدید علیه ماین کرافت توسعه دهندگان بر اساس گزارش ها، مجرم محکوم به «غرامت به قربانیان، تحت درمان برای یک مشکل سلامت روانی و یا کار یا آموزش» علاوه بر خدمات اجتماعی است.

Magali Valence، مدیر ارتباطات خارجی Ubisoft برای Ubisoft Montreal، گفت روزنامه مونترال در ایمیلی که تصمیم دادگاه را تایید می کند. «در این محاکمه، ما متعهد به نمایندگی از منافع کارمندان خود بودیم که تحت تأثیر این هشدار دروغین گروگان‌گیری در استودیوی مونترال قرار گرفتند. برای ما مهم بود که این حادثه خشونت بار و غیرقابل قبول را محکوم کنیم. به احترام کارکنان خود که تحت تأثیر این رویداد قرار گرفتند، ما اظهار نظر بیشتری نمی کنیم.»منبع