این GeForce RTX 4090 دارای سطح روحی داخلی است

منبع: Aliexpress

منبع

51RISC یک شرکت کوچک است که در وب سایت های الکترونیکی چینی مانند AliExpress فعالیت می کند. به نظر می رسد NVIDIA به اندازه کافی GPU را به چین ارسال کرده است تا این شرکت ها بتوانند آزمایش کنند، با نتایج زیر:

این کارت در حال حاضر از طریق Aliexpress به قیمت 2827 دلار (و در زمان فروش) در حال فروش است. البته چنین قیمتی اصلا منطقی نیست، بنابراین بهتر است هر کارت دیگری را برای این موضوع انتخاب کنید. و این مایه تاسف است زیرا بازار GPU واقعا می تواند از بازیکنان جدید استقبال کند.

پردازنده گرافیکی 51RISC RTX 40 با سطح روح

یک سازنده جدید پردازنده گرافیکی چینی به تازگی ایده جدیدی ارائه کرده است.

51RISC دارای یک PCB مرجع NVIDIA مبتنی بر GPU GeForce RTX 4090 است اما دارای خنک کننده کاملا سفارشی است. این یک خنک کننده 3 اسلات مناسب نیز هست، بنابراین اگر جایی برای پردازنده های گرافیکی دیوانه 3.5 تا 4 اسلات ندارید، ممکن است این کارت برای شما باشد.

51RISC GeForce RTX 4090 Gamer، منبع: Aliexpress

این مدل دارای ساعت‌ها و پیکربندی پیش‌فرض است، بنابراین عملکرد آن مانند هر RTX 4090 با تنظیمات موجودی است. در اینجا دکمه OC وجود ندارد، بنابراین هرگونه اورکلاک باید به صورت دستی اعمال شود.

برای کسانی که نگران کاهش GPU هستند، این کارت یک راه حل جالب دارد، دو سطح روحی نصب شده روی خود کارت. این بلافاصله نشان می دهد که آیا کارت افتاده است یا خیر. متأسفانه، 51RISC یک براکت پشتیبانی VGA برای این کارت اضافه نمی کند، که کم و بیش برای هر برند دیگری وجود دارد.

51RISC GeForce RTX 4090 Gamer، منبع: Aliexpress

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر