اینتل و مدیاتک برای تولید تراشه های جدید برای دستگاه های لبه هوشمند با یکدیگر همکاری کردند

IFS در سال 2021 برای کمک به پاسخگویی به تقاضای فزاینده جهانی برای ظرفیت تولید نیمه هادی های پیشرفته تاسیس شد. IFS با ترکیبی از فرآیندهای پیشرفته و فناوری بسته بندی، مجموعه IP در سطح جهانی و ظرفیت متعهد در ایالات متحده و اروپا، از سایر پیشنهادات ریخته گری متمایز است. مشتریان IFS از مزایای توسعه کارخانه های اخیرا اعلام شده اینتل در سایت های موجود و همچنین برنامه هایی برای سرمایه گذاری های جدید بزرگ در سایت های سبز در اوهایو و آلمان بهره خواهند برد.


مدیاتک به عنوان یکی از پیشروترین طراحان تراشه‌های بی‌سابقه جهان که سالانه بیش از 2 میلیارد دستگاه را تامین می‌کند، شریک فوق‌العاده‌ای برای IFS است که وارد فاز بعدی رشد خود می‌شویم. ما ترکیب مناسبی از فناوری فرآیند پیشرفته و ظرفیت‌های جغرافیایی متنوع برای کمک به MediaTek داریم تا میلیاردها دستگاه متصل بعدی را در طیف وسیعی از برنامه‌های کاربردی ارائه دهد.»


مشارکت اینتل و مدیاتک

– رئیس IFS راندیر تاکور گفت.

NS Tsai، معاون ارشد فناوری پلتفرم و عملیات ساخت مدیاتک، گفت: «مدیاتک مدت‌هاست که یک استراتژی چند منبعی را اتخاذ کرده است. ما یک شراکت تجاری کارت داده 5G با اینتل داریم و اکنون رابطه خود را به تولید دستگاه های لبه هوشمند از طریق خدمات ریخته گری اینتل گسترش داده ایم. IFS با تعهد خود به افزایش ظرفیت عمده، ارزشی را برای MediaTek فراهم می کند زیرا ما به دنبال ایجاد یک زنجیره تامین متنوع تر هستیم. ما مشتاقانه منتظر ایجاد یک همکاری بلندمدت هستیم تا به تقاضای رو به رشد محصولات خود از سوی مشتریان در سراسر جهان پاسخ دهیم.

سانتا کلارا، کالیفرنیا، 25 ژوئیه 2022 – اینتل و مدیاتک امروز یک شراکت استراتژیک برای تولید تراشه‌ها با استفاده از فناوری‌های فرآیند پیشرفته اینتل Foundry Services (IFS) اعلام کردند. این قرارداد برای کمک به مدیاتک برای ایجاد یک زنجیره تامین متعادل تر و انعطاف پذیرتر از طریق افزودن شریک ریخته گری جدید با ظرفیت قابل توجه در ایالات متحده و اروپا طراحی شده است.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

مدیاتک از خدمات ریخته گری اینتل برای تولید تراشه های جدید برای طیف وسیعی از دستگاه های لبه هوشمند استفاده خواهد کرد.

مدیاتک قصد دارد از فناوری های پردازش اینتل برای تولید تراشه های متعدد برای طیف وسیعی از دستگاه های لبه هوشمند استفاده کند. IFS یک پلتفرم تولیدی گسترده با فناوری‌های بهینه‌سازی شده برای عملکرد بالا، توان کم و اتصال همیشه روشن ارائه می‌دهد که بر اساس نقشه‌ای ساخته شده است که ترانزیستورهای سه بعدی FinFET تولید شده را تا پیشرفت‌های نسل بعدی گسترش می‌دهد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر