اینتل محموله های Xeon Sapphire Rapids MCC را از سر می گیرد، به روز رسانی سیستم عامل موجود است


محموله های Intel Sapphire Rapids MCC از سر گرفته شده است

اینتل پس از کشف یک باگ، حمل و نقل پردازنده های Xeon Sapphire Rapids خود را به طور موقت به حالت تعلیق درآورده است. این شرکت اکنون تایید کرده است که فروش و ارسال مجدد از سر گرفته شده است.

طبق گزارش‌های قبلی، زیرمجموعه‌ای از CPUهای Xeon Sapphire Rapids با قالب‌های MCC (تعداد هسته متوسط) مشکلی را نشان می‌داد که قبلاً کشف نشده بود. در صورتی که شرکت راه حل آسانی برای مشکل پیدا نکند و نیاز به تجدید نظر سیلیکونی جدید داشته باشد، این شرکت «بدون احتیاط فراوان» محموله ها را متوقف کرده است. خبر خوب این است که اصلاح سیستم عاملی که در حال آزمایش بود اکنون تأیید شده است که کار می کند و این مشکل را حل می کند.

اینتل به Tom’s Hardware تأیید کرده است که این شرکت مطمئن است که این کاهش مشکل را برطرف می کند و به روز رسانی سیستم عامل اکنون در دسترس مشتریان است:

هفته گذشته، مشکلی را در مورد زیرمجموعه‌ای از نسل چهارم پردازنده‌های شمارش هسته متوسط ​​اینتل زئون (SPR-MCC) به شما اطلاع دادیم که می‌تواند عملکرد سیستم را تحت شرایط خاص قطع کند. به دلیل احتیاط فراوان، برخی از محموله های SPR-MCC را موقتاً متوقف کردیم در حالی که به طور کامل کاهش سیستم عامل را ارزیابی کردیم. ما اکنون مطمئن هستیم که کاهش سیستم عامل این مشکل را برطرف می کند. ما ارسال تمام نسخه‌های SPR-MCC را از سر گرفته‌ایم و در حال کار با مشتریان هستیم تا در صورت نیاز، سفت‌افزار را اجرا کنیم.

– اینتل

اگرچه این اولین بار نیست که اینتل با Sapphire Rapids مشکلی را تجربه می کند. معماری بیش از 2 سال به دلیل اشکالات مختلفی که در طول توسعه کشف شد به تعویق افتاد و اساساً تاریخ انتشار آن را از برنامه ریزی شده 2021 به اوایل سال 2023 منتقل کرد. در آگوست 2022، مشخص شد که اینتل قبلاً 12 پله از Sapphire Rapids داشته است. .

منبع: Tom’s Hardware

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر