اگر رمز عبور Vision Pro خود را فراموش کردید، دیگر نیازی به بازدید از فروشگاه اپل ندارید

اگر رمز عبور Vision Pro خود را فراموش کردید، دیگر نیازی به بازدید از فروشگاه اپل ندارید

اپل به‌روزرسانی Vision Pro را عرضه کرده است که یکی از گیج‌کننده‌ترین مشکلات آن را در زمان راه‌اندازی حل می‌کند. با شروع نسخه visionOS 1.0.3 که دوشنبه در دسترس است، دارندگان هدستی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اند، می‌توانند دستگاه خود را بازنشانی کرده و با یک نصب جدید شروع کنند. پیش از این، مالکانی که رمز عبور خود را گم کرده بودند مجبور بودند از فروشگاه اپل بازدید کنند – یا دستگاه را به پشتیبانی مشتری AppleCare ارسال کنند تا دوباره از دستگاه 3500 دلاری خود استفاده کنند.

نرم افزار جدید امروزی اولین به روز رسانی visionOS است که از زمانی که هدست واقعیت ترکیبی در دسترس مشتریان قرار گرفته است، ارائه شده است. دو مورد اول قبل از راه‌اندازی عمومی، زمانی که فقط بازبین‌ها و توسعه‌دهندگان آن را داشتند، عرضه شد. MacRumors اولین بار در مورد به روز رسانی نرم افزار امروز گزارش شد.

در یادداشت‌های انتشار رسمی اپل آمده است: «این به‌روزرسانی باگ‌های مهمی را رفع می‌کند و در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، گزینه‌ای برای بازنشانی دستگاهتان اضافه می‌کند». مشخص نیست که چرا اپل سخت‌افزار گران‌قیمتی را با ویژگی‌ای راه‌اندازی کرد که نیاز به بازدید از یک فروشگاه فیزیکی داشت، در صورتی که تنها چند هفته طول می‌کشید تا راه‌حلی بسیار آسان‌تر ارائه شود که با بقیه محصولاتش همخوانی بیشتری داشته باشد.

Devindra Hardawar از Engadget، هدست 3500 دلاری اپل را ترکیبی از شیفتگی و ناامیدی می داند – برای توسعه دهندگان یا طرفداران ثروتمند اپل بهتر از عموم مردم. سردبیر ارشد Engadget نوشت: «این تقریباً تجربه Vision Pro به طور خلاصه است. «عجب و ناامیدی. نگاهی به آینده که توسط سخت افزاری که امروز وجود دارد محدود شده است – حتی اگر این سخت افزار جزو بهترین هایی باشد که تا به حال دیده ایم.

منبع