اپل واچ سری 9 فقط امروز با قیمت 299 دلار به فروش می رسد

Menu

آخرین ساعت هوشمند اپل، سری 9، با فروش یک روزه در Best Buy به قیمت کم سابقه خود بازگشت. 41 میلی‌متر که معمولاً 399 دلار قیمت دارد، امروز برای مدل GPS فقط 299 دلار است. نسخه بزرگتر، 45 میلی متری، با 100 دلار تخفیف نیز به فروش می رسد که آن را به 329 دلار کاهش می دهد. برای هر دو اندازه، این قرارداد برای چندین رنگ اعمال می‌شود، بنابراین می‌توانید ساعت را در رنگ‌های نقره‌ای، صورتی روشن، نور ستاره‌ای، نیمه‌شب یا (محصول) قرمز با بند اسپرت یا حلقه اسپرت نایلونی تهیه کنید.

عکس از Cherlynn Low / Engadget

اپل واچ سری 9 ویژگی های جدیدی را برای تعامل راحت تر با ساعت هوشمند شما اضافه کرده است. این شامل Double Tap است، یک گزینه کنترلی که به هیچ وجه نیازی به لمس صفحه نمایش ندارد – فقط کافی است انگشت شست و اشاره خود را دو بار با استفاده از دست روی همان بازوی ساعت به هم فشار دهید تا آن را حمل کنید. یک اقدام تعیین شده برای مثال می توانید از آن برای توقف یا لغو مکث موسیقی خود استفاده کنید.

سری 9 در ردیابی سلامت و تناسب اندام و سایر وظایف مانند همیشه عالی بود. همچنین در صدر لیست ما از شما می توانید امسال دریافت کنید. اپل همچنین سیری روی دستگاه را برای اپل واچ با سری 9 معرفی کرده است، به این معنی که دستیار می تواند زمانی که شما آفلاین هستید یا گوشی خود را همراه خود ندارید، کار کند. اپل همچنین گفت که ویژگی Raise to Speak را با سری 9 بهبود بخشیده است تا سیری را بدون دستورات صوتی به طور موثرتری بیدار کند. همه اینها با بسته جدید S9 System-in-Package (SiP) امکان پذیر شده است.

با وجود اینکه این ویژگی در ابتدا در میان پیشنهادات آن قرار داشت، با سری 9 نظارت بر اکسیژن خون دریافت نخواهید کرد. اپل ماه گذشته این ویژگی را پس از اختلاف در حق ثبت اختراع حذف کرد. اما حتی بدون آن، سری 9 دستگاه محکمی است که تقریباً هر آنچه را که در یک ساعت هوشمند نیاز دارید یا می خواهید ارائه می دهد.

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع