انویدیا GeForce RTX 4060 Ti 16 گیگابایتی را برای بررسی معرفی نمی کند، AIB ها نیز برای مشارکت مردد هستند


علاقه مندان به پردازنده گرافیکی نباید انتظار بررسی های زیادی از RTX 4060 Ti 16GB داشته باشند

هیچ برنامه بررسی رسمی برای کارت گرافیک آینده وجود ندارد.

انویدیا تصمیم گرفته است که نسخه Founders Edition را برای پردازنده گرافیکی RTX 4060 Ti 16 گیگابایتی که به زودی عرضه خواهد شد، تولید نکند. با این حال، والدین هیئت مدیره هنوز در حال کار بر روی ساخت مدل های خود هستند، اگرچه تعداد کارت های موجود ممکن است کمتر از حد انتظار باشد.

به طور معمول، NVIDIA در بررسی کارت های گرافیک جدید GeForce خود شرکت می کند، حتی اگر هیچ طراحی رسمی از آنها وجود نداشته باشد. شرکای هیئت مدیره که نمونه‌هایی را در اختیار بازبینان قرار می‌دهند، باید فهرستی از همه بازبین‌ها و تأثیرگذاران را به‌عنوان بخشی از فرآیند راه‌اندازی GPU معمولی به NVIDIA ارسال کنند.

با این حال، به نظر می رسد که RTX 4060 Ti آینده با 16 گیگابایت VRAM رفتار متفاوتی خواهد داشت. انویدیا به غیر از نظارت بر فرآیند آزمایش و تنظیم زمانی که بازبین می‌تواند نتایج خود را منتشر کند، فعالانه در راه‌اندازی شرکت ندارد. با کمال تعجب، با توجه به Hardware Unboxed، حتی شرکای هیئت مدیره نیز مشتاق ارائه نمونه به آزمایش کنندگان نیستند.

بنابراین، RTX 4060 Ti ’16GB’ قرار است در این ماه وارد بازار شود، اخبار در خیابان هجدهم است. من نمی‌توانم آن را تأیید یا رد کنم، زیرا در واقع نمی‌دانم، اما Nvidia قبلاً یک نسخه در ماه جولای را اعلام کرده است.

اکنون برنامه بررسی رسمی برای این مدل وجود ندارد، نسخه FE وجود نخواهد داشت و به نظر می رسد که انویدیا و شرکای آنها واقعاً نمی خواهند در مورد آن بدانند.

تمام شرکای انویدیا که تا کنون با آنها صحبت کرده ام گفته اند که نمونه های بررسی را ارائه نخواهند داد و حتی مطمئن نیستند که چه زمانی مدل آنها در دسترس خواهد بود.

بنابراین نمی‌دانم چه زمانی می‌توانید بررسی ما را مشاهده کنید، اما در اسرع وقت یکی را می‌خرم.

من انتظار دارم پوشش بسیار نازک باشد و احتمالاً این برنامه است، استراتژی انتشار در اینجا شبیه به RTX 3080 12GB است.

– سخت افزار Unboxed

هیچ یک از AIB هایی که توسط HardwareUnboxed به آنها نزدیک شد، حاضر به انجام این کار نبودند. در نتیجه، گیمرهایی که انتظار خواندن نقدها را در روز انتشار داشتند، ممکن است در یافتن آن‌ها با مشکل مواجه شوند، مگر اینکه بازبین‌های فناوری موفق به دریافت کارت از طریق کانال‌های خرده‌فروشی قبل از لغو تحریم‌ها شوند (که در گذشته اتفاق افتاده است).

در حالی که شایعات حاکی از آن است که RTX 4060 Ti 16GB در تاریخ 18 جولای عرضه خواهد شد، انویدیا هنوز هیچ تایید رسمی به جز تایید برنامه ریزی برای عرضه در این ماه ارائه نکرده است. این کارت قرار است با قیمتی 100 دلاری بالاتر از مدل 8 گیگابایتی موجود عرضه شود که قبلاً با واکنش گرم گیمرها مواجه شده است.

منبع:منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر