انویدیا در حال آزمایش “دسترسی با اولویت تایید شده” برای خرید GeForce RTX 4090 Founders Edition است.

اگر در کشوری زندگی می کنید که در برنامه آزمایشی NVIDIA شرکت می کند، ممکن است به زودی دعوت نامه ای برای خرید کارت گرافیک RTX 4090 دریافت کنید.

NVIDIA در حال کپی کردن EVGA Elite Priority Access است؟

VPA در کشورهای زیر در دسترس خواهد بود:

  • بهترین خرید (ایالات متحده آمریکا)
  • اسکن (بریتانیا)
  • NBB (آلمان و هلند)
  • LDLC (فرانسه، ایتالیا و اسپانیا)

کاربران دعوت‌شده یک اعلان درون برنامه‌ای GeForce Experience دریافت می‌کنند که یک URL منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند – دعوت‌شدگان را به شریک Founders Edition در مناطق منتخب متصل می‌کند. در حال حاضر، آزمایش برای دسترسی اولویت تایید شده شامل موارد زیر است: Best Buy (ایالات متحده)، اسکن (بریتانیا)، NBB (آلمان و هلند)، و LDLC (فرانسه، ایتالیا، و اسپانیا).

– [email protected]

به نظر می رسد برنامه NVIDIA فقط برای Founders Edition و فقط در کشورهای منتخب کار می کند. دعوتنامه باید در GeForce Experience ظاهر شود، بنابراین اگر از آن استفاده نمی کنید، مطمئناً دعوت نامه ای برای شما وجود نخواهد داشت.

NVIDIA فاش نکرده است که چه تعداد دعوت ارسال خواهد شد یا الگوریتمی که «بازی‌کنندگان» را تشخیص می‌دهد چگونه کار می‌کند. امیدواریم که GeForce Experience حساب های بانکی ما را بررسی نکند.

ما می دانیم که خرید یک محصول جدید نزدیک به تاریخ عرضه به دلایل مختلف اغلب چالش برانگیز است. امروز، ما در حال آزمایش برنامه‌ای هستیم که آن را دسترسی با اولویت تأیید شده می‌نامیم – که به تعداد محدودی از گیمرها و سازندگان GeForce فرصتی برای خرید کارت گرافیک GeForce RTX 4090 Founders Edition می‌دهد.

منبع: NVIDIA

منبع

انویدیا در حال آزمایش برنامه جدیدی به نام «دسترسی با اولویت تأیید شده» است. این به گیمرها و سازندگان محتوا فرصتی برای خرید کارت گرافیک RTX 4090 بدون نیاز به جستجوی کارت موجود در انبار می دهد. این برنامه بسیار شبیه یک کپی از EVGA Priority Access است که به اعضای تایید شده دسترسی انحصاری اولیه به سیستم صف EVGA و در نتیجه فرصتی برای رزرو یک GPU جدید می دهد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر