آموزش ۴ روش آپدیت درایور ویندوز ۱۰ ، ۸ و ۷ لپ تاپ و کامپیوتر

در غیر این صورت روی No کلیک کرده و درایور دیگری را جایگزین نمایید. Windows can’t verify the publisher of this driver software: این مشکل معمولا مواقعی پیش می آید که درایور از منبع نا مشخصی دانلود شده باشد. در صورت استفاده از این روش حتما از دستورالعمل های آن وبسایت برای نصب درایور استفاده کنید. آپدیت درایور کارت گرافیک Nvidia ، Intel و.. آموزش آپدیت درایور کارت گرافیک ، یو اس بی و.. ۷- گزینه Include subfolders را فعال کنید تا درایور مورد نظر به درستی نصب شود. آغاز و درایور جدید در کامپیوتر شما نصب خواهد شد. مثل هر فرایند نرم افزاری دیگری همواره امکان روبرو شدن با انواع خطاها و مشکلات در هنگام نصب درایورهای جدید وجود دارد. معمولا امکان آپدیت کارت های گرافیک توسط نرم افزارهایی که از طرف شرکت های AMD، Nvidia و Intel در دسترس کاربران قرار گرفته است وجود دارد. ۱- به همان شیوه ای که در روش قبلی گفته شد پنجره Device Manager را باز کنید. ۱- از طریق منوی استارت، Settings را باز کنید.

اگر به هر دلیلی از طریق دو روش قبلی نتوانستید به آخرین آپدیت ها دست پیدا کنید، می توانید این کار را از طریق وبسایت تولید کننده سخت افزار مورد نظرتان پیگیری نمایید. اگر روش دیگری می شناسید و یا نظر و پیشنهادی در این خصوص دارید آن را در بخش نظرات این پست با ما در میان بگذارید. اگر این اطلاعات با چیزی که انتظار داشتید مطابقت داشتند پس شما کار خود را به درستی انجام داده اید. اگر از این تطابق اطمینان دارید روی دکمه Yes کلیک کنید. سپس روی OK کلیک کنید. سپس مراحل زیر را دنبال نمایید. ۲- در پنجره باز شده ابتدا Update & Security و سپس Windows Update را انتخاب کنید. ۲- این بار پس از کلیک راست روی نام و مدل سخت افزار مورد نظر گزینه Properties را انتخاب کنید. اگر از امن بودن منبع دانلود درایور اطمینان دارید روی دکمه Yes کلیک نمایید. اگر از نوع اول بود روی آن دابل کلیک نمایید و ارگ از نوع فایل های فشرده بود آن را Extract کنید. ۸- در نهایت روی دکمه Next کلیک کنید. Windows cannot verify that the driver is compatible: این خطا به این معنی است که ممکن است نسخه ای که در حال نصب آن هستید دقیقا مطابق با مدل قطعه سخت افزاری مورد نظر نباشد.

در این مطلب انزل وب روش های مختلف آپدیت درایور را در ویندوز ۱۰ ، ۸ و ۷ لپ تاپ و کامپیوتر بررسی می کنیم. ۶- بدین ترتیب جدیدترین آپدیت ها برای سخت افزار مد نظر شما در صورت موجود بودن، دانلود شده و آپدیت درایور یو اس بی ، کارت گرافیک و.. سپس در صورت پیدا شدن این آپدیت ها، قادر به انتخاب و دانلود آن ها خواهید بود. ۳- روی نام سخت افزار مد نظر کلیک راست کرده و گزینه Update Driver (در ویندوز ۸ و ۱۰) را انتخاب کنید. ۴- روی Browse my computer for driver software کلیک کنید. ۵- در مرحله بعدی روی لینک Search automatically for updated driver software کلیک نمایید. ۲- روی گروهی از سخت افزارهای مورد نظرتان که به دنبال آپدیت کردن آن هستید دابل کلیک کنید. آپدیت کردن قطعات سخت افزاری کامپیوتر باید همیشه در بالاترین اولویت های شما قرار داشته باشد. برای استفاده از این نرم افزارها که معمولا حجم بسیار کمی هم دارند باید آن ها را دانلود کرده و سپس در سیستم خود اجرا نمایید. با اینکه معمولا مدتی طول می کشد که تولید کنندگان سخت افزار، آپدیت ها را در Windows Update قرار دهند ولی همچنان این روش به عنوان بهترین شیوه دریافت آخرین آپدیت ها توصیه می شود.

۶- حالا باید پوشه ای را که شامل فایل دانلود شده است پیدا کرده و انتخاب نمایید. البته در اینجا اگر از ویندوز ۷ یا ویستا استفاده می کنید ابتدا باید Properties را انتخاب کرده و سپس از سربرگ Driver، دکمه Update Drive را کلیک کنید. اما اگر نمی خواهید برای آپدیت درایور کارت گرافیک مجبور به دانلود هیچ نرم افزاری شوید می توانید به صورت مستقیم به دانلود این درایور ها از طریق خود سایت تولید مجله خبری videocardz کننده بپردازید. یکی از قطعات سخت افزاری که مرتبا آپئیت ها و به روز رسانی های جدیدی برای آن منتشر می شود کارت گرافیک است. این امر به دلیل پشتیبانی بهتر و با کیفیت تر از انبوه نرم افزارها و بازی هایی است که برای اجرای بهتر نیاز به کارت گرافیک خوب دارند. پس از دانلود نرم افزار آپدیت درایور مخصوص هر کدام از این کارت های گرافیک می توانید به راحتی به نصب آخرین آپدیت های موجود بپردازید. ۱- برای آموزش آپدیت درایور های کامپیوتر و لپ تاپ در منوی استارت عبارت Device Manager را تایپ مجله خبری videocardz کنید. پس از انجام این مراحل، همه سخت افزارهای موجود روی لپ تاپ یا کامپیوتر جهت پیدا کردن آخرین آپدیت های آن ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر