آمازون Echo Buds را قبل از Prime Day تنها به 25 دلار تخفیف می دهد

آمازون Echo Buds را قبل از Prime Day تنها به 25 دلار تخفیف می دهد

Amazon Prime Day رسماً در 16 ژوئیه برگزار می شود، اما ما در حال حاضر شاهد ظهور تخفیف ها هستیم، به ویژه در دستگاه های خود آمازون. آمازون اکو بادز در این معامله اولیه روز پرایم نصف شد. هدفون های بی سیم که در حال حاضر یکی از برترین انتخاب های Engadget برای جوانه های ارزان قیمت در حال حرکت با قیمت 50 دلار است، امروز تنها 25 دلار قیمت دارند. این یک رکورد پایین برای آخرین مدلی است که سال گذشته وارد بازار شد.

این آخرین تکرار از Echo Buds در کانال های گوش شما فرو نمی رود. در عوض، جوانه ها دارای یک تناسب نیمه باز با ساقه هستند، شبیه به AirPods استاندارد اپل. Echo Buds شامل پوشش گوش سیلیکونی قابل جابجایی (نه نوک) برای کمک به گرفتن و راحتی بدون قرار دادن چیزی در داخل گوش شما است که ممکن است برای برخی افراد ناراحت کننده باشد.

آمازون

آخرین Echo Buds آمازون را تنها با 25 دلار در این معامله اولیه روز نخست دریافت کنید.

25 دلار در آمازون

این بدان معناست که آنها فاقد حذف نویز هستند، بنابراین انتظار نداشته باشید که دنیای بیرون را کوک یا مسدود کنند (به غیر از این که موسیقی شما همه چیز را غرق می کند اگر به اندازه کافی بلند باشد). این سبک برای کسانی که می خواهند آگاهی از محیط اطراف خود را حفظ کنند و در عین حال از احساس پر بودن مجراهای گوش اجتناب کنند، بهتر عمل می کند.

Echo Buds نسل سوم می‌تواند تا پنج ساعت در هر بار شارژ دوام بیاورد (تا شش ساعت با غیرفعال کردن تشخیص کلمه بیدار الکسا). با این حال، کیس شارژ آنها 15 ساعت دیگر اضافه می کند و می توانید با شارژ سریع 15 دقیقه ای، دو ساعت سریع به جوانه ها اضافه کنید.

کیفیت صدا به طور قابل توجهی پایین تر از رقبای 200 دلاری خواهد بود، اما آمازون اگر با آن مطابقت داشت معجزه می کرد. درعوض، یک نمایه صدای کاملاً جامد (بدون مقداری باس) دریافت می‌کنید که عملکردی فراتر از آنچه برای هدفون‌های 50 دلاری انتظار دارید، دارد. با قیمت 25 دلار امروز، تصور اینکه چیز دیگری در آن محدوده قیمتی نزدیک باشد، سخت است.

راهنمای خرید روز نخست شما: همه ما را ببینید روز نخست پوشش. بهترین معاملات Prime Day را در Yahoo Life خریداری کنید. Engadget را دنبال کنید معاملات فناوری روز نخست. بهترین ها را از کارشناسان Autoblog بشنوید معاملات روز پرایم آمازون برای ماشین، گاراژ و خانه خود و پیدا کنید فروش پرایم روز برای خرید در AOL، که فقط برای شما انتخاب شده است.

منبع