آداپتور برق سفارشی 12VHPWR توسط CableMod ذوب شده است

با این حال، کسانی که ممکن است با مشکل مشابهی در کابل مذکور مواجه شوند، نباید نگران بازپرداخت احتمالی باشند. CableMod بیش از حد مایل به حل مشکلات احتمالی در صورت بروز چنین مشکلی است. با این حال، این اولین مورد گزارش شده از ذوب شدن کابل است، و به نظر می رسد حتی چند هفته پس از “حل شدن” رسمی پرونده، هنوز هم چنین مواردی گزارش می شود. این که آیا کاربر کابل را به درستی وارد کرده است یا خیر، برای سرویس CableMod تعیین می شود.

منبع: Reddit از طریق Wccftech

منبع

کارت آسیبی ندیده است (ما با او صحبت کردیم) اما اگر کابل‌های ما به کارت آسیب برساند، GPU را جایگزین می‌کنیم – در گذشته در موارد بسیار نادری که کابل‌های ما به چیزی آسیب می‌رسانند این کار را انجام داده‌ایم.

به گفته سازنده GPU، مشکل ذوب شدن کابل ها تنها زمانی رخ می دهد که کاربران کابل را به اشتباه وصل کنند. کابل های 16 پین جدید به سختی وصل می شوند، بنابراین بسیاری از کاربران آنها را به درستی وصل نمی کنند. از زمانی که NVIDIA این بیانیه را اعلام کرد، تعداد موارد گزارش شده به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، که به این معنی است که در نهایت ممکن است همینطور باشد.

CableMod 12VHPWR کابل ذوب، منبع: Reddit

در همین حال، Redditor که یک کابل سفارشی را از CableMod خریداری کرده است، ادعا می کند که کابل را تا انتها در کارت قرار داده است، تا جایی که صدای کلیک شنیده می شود. با این حال، کابل به وضوح ذوب شده است. خوشبختانه برای او، کارت گرافیک تحت تاثیر قرار نگرفت.

اولین مورد گزارش شده از ذوب شدن کابل سفارشی توسط CableMod.

پس از چندین هفته سکوت، ذوب شدن کابل های RTX 4090 دوباره در دستور کار قرار گرفت. این بار مشکل بر روی کابل سفارشی طراحی و تولید شده توسط CableMod تاثیر می گذارد. این شرکت به سرعت کار خود را بر روی کابل‌های 12VHPWR سفارشی خود که جایگزین آداپتورهای اصلی NVIDIA می‌شوند، اعلام کرد.

– CableMod

شرکت پشت کابل برق سفارشی قبلاً در این موضوع پاسخ داده است. به نظر می رسد CableMod در پاسخ های بعدی خود بسیار ساده است، و نشان می دهد که اگر کابل خطا دارد و GPU دیگر کار نمی کند، ممکن است شرکت هزینه جایگزینی را پوشش دهد.

“بابت آن بسیار متاسفم – لطفاً با پشتیبانی ما تماس بگیرید و ما آن را با شما درست خواهیم کرد! محصولات ما با خدمات ارائه می شوند و به هر مشتری کمک می کنیم.”

کابل 12VHPWR Cablemod ذوب می شود

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر